یوونتوس موراتا را از چلسی می خواهد

تیم یوونتوس اصلی ترین و جدی ترین مشتری آلوارو موراتا است و با توجه به رابطه خوب ما بین این باشگاه و موراتا، این انتقال می توان محتمل تر از دیگر شایعات باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اسکای اسپورتز از علاقه یوونتوس برای بازگردان این بازیکن به تورین و سری آی خبر داد. باشگاه یوونتوس و خود موراتا علاقه دارند که بار دیگر با هم همکاری کنند و امیدوارند تا روزهای خوش گذشته خود را تکرار کنند.

موراتا که از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در این تیم حضور داشت که توسط رئال مادرید دوباره خریده شد و به مادرید برگشت. این بازگشت به خاطر بندی از قرارداد او ما بین باشگاه مادریدی با یوونتوس بود که اجازه می داد او رابا قیمیتی تعیین شده به لالیگا ببرد.

مهاجم ۲۵ ساله چلسی که با ۵۸ میلیون پوند آبی پوش شده است توانست در ۷ بازی ابتدایی خودش برای آبی ها ۷ گل به ثمر برساند که یکی از آنها هتریک در برابر استوک سیتی بود. اما در ادامه فصل و بعد از مصدومیتش نتوانست روند گلزنی خود را ادامه بدهد تا به یکی از دلایل عدم موفقیت چلسی در این فصل لقب بگیرد.

او که در ماه اوکتبر در مصاحبه ای گفته بود:”اینجا استرسش زیادی است، من خودم را نمی بینم که زیاد اینجا بمانم!” او همان مصاحبه از اهداف آینده اش هم گفته بود “ایتالیا بهترین کشور برای زندگی است.”