ساری و هیگواین با هم به چلسی می آیند؟

در صورتی که موارتزیو ساری روی نیمکت چلسی بنشیند، اولین و اصلی ترین هدفش برای این تیم خرید گونزالو هیگواین از یوونتوس خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که توانست این فصل در سری آ، روز های خوبی را با ناپولی سپری کند و تا آخرین روزها برای قهرمانی با یوونتوس رقابت کند یکی از اصلی ترین کاندیدا های چلسی برای جانشینی آنتونیو کونته در این تیم می باشد.

با استناد به اخبار منتشر شده ساری اگر با چلسی قراردادش را امضا کند، اولیت خریدش را روی خرید هیگواین از یوونتوس خواهد گذاشت تا خیالش از داشتن یک مهاجم تمام کننده برای تیمش راحت باشد.

ساری بیشتر از هر مربی دیگری به چلسی نزدیک است و حتی لاوزنتیس مدیر تیم ناپولی با آنجلوتی برای جانشینی او در تیم ناپولی صحبت کرده است.

و حالا روزنامه توتو اسپورت چاپ ایتالیا گفته است که چلسی باید رقابت برای استخدام این مربی را برنده شود، چرا که او سریعا هیگواین را به تیمش اضافه خواهد کرد. این بازیکن ایتالیایی در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ و در تیم ناپولی با این مربی کار کرده است و تجربه خوبی هم از این همکاری دارد و توانست برای او ۳۸ بار گلزنی کند.

هیگواین بعد از آن فصل به یوونتوس رفت تا برای بانوی پیر ایتالیا تنها ۱۶ بار گلزنی کند. الگری که خیلی از عملکرد او راضی به نظر نمی رسد می خواهد او را بهانه ای کند تا با پیشنهاد دادن به تیم های دیگر بازیکنان آنها را به تورین ببرد.

در این میان موراتا از چلسی، مارسیال از یونایتد و گریزمان از اتلتیکو بازیکنانی هستند که آلگری می خواهد هیگواین را با آنها معاوضه کند، که در این میان با توجه به رابطه خوبه موراتا با یوونتوس احتمال این معاوضه بیشتر از دیگر بازیکنان است.

اما چلسی تصمیماتش را گرفته است و چه ساری به این بیاید و چه نیاید آنها بدنبال این هستند که از انتقال احتمالی موراتا به یوونتوس بهترین استفاده را ببرند و یا اینکه بدنبال انتقال ادینسون کاوانی برای آوردنش به استمفوردبریج بروند.