دیمتئو:‌امیدوارم کونته در چلسی بماند

روبرتو دیمتئو و کارلو کودیچینی، دو بازیکن سابق چلسی و هموطن آنتونیو کونته از این مربی ایتالیایی دفاع کرده و امیدوارند او در چلسی بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در روزهایی که به نظر می رسد آنتونیو کونته باید چمدانش را ببندد و از چلسی و لندن به کشورش باز گردد، باید خودش را آماده آخرین امتحانش در چلسی کند، امتحانی که شاید نظر رومان را نسبت به اخراجش تغییر دهد.

کونته که در لیگ برتر چلسی را پنجم کرد تا آبی ها از لیگ قهرمانان اروپا باز بمانند، باید خود را آماده رویارویی با منچستر یونایتد در فینال جام حذفی کند.

اما روبرتو دیمتئو که به عنوان بازیکن با چلسی تجربه قهرمانی در جام حذفی دارد به یکی از رویایی ترین مربیان چلسی نیز بشمار می رود، مربی ای که توانست هم خودش و هم چلسی را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برساند در خصوص کونته، هموطنش گفت:”فکر می کنم اگر کونته بماند خوب خواهد بود، امیدوارم که او بتواند بماند و امیدوارم بماند. من امیدوارم که باشگاه چلسی به سمت داشتن مربی ای برای دراز مدت برود.”

وی ادامه داد:”پس فکر می کنم این حرکتی رو به جلو خواهد بود، اما واقعا نمی دانم چه خواهد شد و این تنها نظر من است.”

کارلو کودیچینی، دروازه بان سابق و مربی دروازه بان های چلسی نیز در این خصوص گفت:”من نمی دانم و این بستگی به من ندارد. واضحها من هم جزوی از کادر فنی هستم و جواب دادن به این سوال خیلی سخت است.”

وی ادامه داد:”واقعا اینطور است که این حرف ها از اول در اطراف تیم بوده است، از همان بازی اول فصل در برابر بارنلی.”

کودیچینی اضافه کرد:”من فکر می کنم او(کونته) در تمام کنفرانس های خبری خوب برخورد کرده است و در باره آینده اش پاسخ داده است. اما شما هم می دانید، ما یک بازی در پیش داریم. او خیلی متمرکز است و می خواهد تیم را به بهترین شکل ممکن آماده کند، بعد از آن به خواهید دید چه می شود.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر