هازارد: اگر بازیکن خوب بخرند، در چلسی می مانم

چلسی برای نگهداشتن ادن هازارد در چلسی و تمدید قرارداد با این بازیکن باید با خرید بازیکن های بزرگ او را خوشحال و راضی کند، چرا که او مشکلی برای ماندن در چلسی قدرتمند ندارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که از ماندن در چلسی راضی است چالش جدیدی را پیش پای تیمش گذاشته است و برای تمدید قرار داد با آنها شرط خرید بازیکن با کیفیت را گذاشته است.

این بازیکن ۲۷ ساله که بی تردید یکی از بهترین های چلسی بوده است تا ۲۰۲۰ با این تیم قرارداد دارد که ممکن است به پایان نرسیده این بازیکن راهی تیمی دیگر مانند رئال مادرید شود.

هازارد که دوست دارد در چلسی بماند در پاسخ به سوالی که از او در خصوص تمدید قرار داد شد گفت:”من منتظرم بازیکنان جدید فصل بعد را ببینم. من بازیکنان خوب می خواهم، می خواهم فصل بعد لیگ برتر را برنده شوم.”

ادن هازارد اضافه کرد:”برای همین است که برای تمدید قرارداد زمان گرفته ام، این چیز بزرگی است، من باید درباره خیلی چیزها فکر کنم. اما یک چیز را مطمئنم و آن هم این است که در اینجا (چلسی) خوشحالم.”

 

ادن هازارد که اگر تابستان چلسی را ترک کند آخرین بازی اش را در برابر یونایتد و فینال جام حذفی انجام خواهد داد، درباره این فرضیه گفت:”من فکر نمی کنم که آخرین بازی من باشد. این آخرین بازی فصل است، فقط همین. ذهنیت من این است که من اینجا هستم و یک هفته برای بازی کردن دارم، شنبه بازی بزرگی است و فقط می خواهم برنده شوم.”

این بازیکن محبوب استمفوربریج معتقد است که چلسی می تواند فصل بدش را با قهرمانی در جام حذفی با یک پایان خوش به اتمام برساند و گفت:”ما چلسی هستیم، نیاز داریم در انتهای فصل جام های داشته باشیم. در حال حاضر چیزی نداریم، به لیگ قهرمانان اروپا نرسیده ایم، پس می تواند فصل بدی باشد، اگر ما به لیگ قهرمانان نمی رویم، به یک جام نیاز داریم.این می تواند فصل ما را نجات دهد، من هیچوقت FA Cup را نبرده ام، امیدوارم امسال برای من و چلسی اتفاق بیافتد. ما همه توانمان را خواهیم گذاشت.”

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد