پوچتینو مربی آینده چلسی خواهد بود؟

با توجه به ناراحتی پوچتینو از نگاه متفاوت مدیران باشگاهش نسبت به بازار نقل و انتقالات و بستن تیم، او یک قدم به چلسی نزدیک تر شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به جدایی احتمالی آنتونیو کونته پس از پایان فینال جام حذفی در برابر منچستر یونایتد، مدیران چلسی در پی پیدا کردن جایگزینی در اولین فرصت برای او هستند.

روز گذشته و پس از اسم پوچتینو در رسانه منتشر شد، حالا به یکی از گزینه های اصلی آبی ها تبدیل شده است. این مربی آرژانتینی که می خواهد قهرمانی در لیگ را تجربه کند از عملکرد مدیران تیمش ناراحت است و از آنها خواسته تا برای یک بار هم شده ریسک کنند و در بازار نقل و انتقالات بازیکنان بزرگ و گرانقیمت تری را برای تیمش به خدمت بگیرند.

اما با توجه به صحبت های لوی مدیر عامل باشگاه تاتنهام، هرگونه پیشنهادی برای انتقال این مربی از سوی چلسی به دستش برسد، آن را رد خواهد کرد تا این مربی ۴۶ ساله را در تیمش نگهدارد.کسی که اگر نقل و انتقالات باب میلش بدش نمی آید در ورزشگاه جدید تاتنهام آنها را همراهی کند.

پوچتینو که برای هزینه کردن مدیرانش دیگر کلافه شده نمی تواند فروش دنی رز را فراموش کند، بازیکنی که بعد از واکر که به سیتی رفت، دست پوچتینو را خالی کرد.

دنی رز همان ابتدای فصل آب سرد را در روحیه قهرمانی پوچتینو ریخت و از او خواست تا بازیکن جدیدی بگیرند و او طعنه آمیز گفت که او نباید در گوگل به دنبال بازیکن بگردد و قیمتش را پرداخت کند.

 

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد