چلسی قهرمان لیگ بانوان انگلستان شد

بانوان چلسی با پیروزی ۲-۰ مقابل بریستول سیتی، توانستند قهرمان سوپرلیگ بانوان انگلستان شوند تا در این فصل دبل کرده باشند

بانوان چلسی با پیروزی ۲-۰ مقابل بریستول سیتی، توانستند قهرمان سوپرلیگ بانوان انگلستان شوند تا در این فصل دبل کرده باشند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،  درو اسپنس در نیمه اول توانست چلسی را جلو بیندازد و جونا اندرسون در واپسین دقایق گل دوم را هم زد تا چلسی دست نیافتنی با ۹ امتیاز اختلاف قهرمانی خود را مسجل کرده باشد.

۵ می بود که بانوان چلسی با پیروزی برابر آرسنال در ورزشگاه بزرگ ومبلی توانست با مربیگری اما هایس قهرمانی اف ای کاپ بانوان را نیز از آن خود کند.

در جشن قهرمانی و در حالی که بازیکنان در حال شادی پس از برد مقابل بریستول سیتی بودند، کاپیتان تیم کتی چپمن به بی تی اسپورت گفت: “بودن در این تیم فوق العاده است. می بینید که این قهرمانی چه مفهومی برای تیم دارد. امسال واقعا خوب بودیم و به نظرم دوباره شایسته این دبل بودیم.”

چپمن که هفته گذشته اعلام کرده بود که در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد افزود: “خداحافظی با بردن دو جام باور نکردنیست. من عاشق این تیم و و عاشق این باشگاهم و به نظرم شایسته این افتخارات هستیم. امیدوارم که بتوانیم لیگ را بدون شکست خاتمه دهیم. دوست داشتم فوتبالم در چلسی تمام شود. دختر ها فوق العاده اند و تیم ما شگفت انگیز است. بازی کردن در این تیم و بردن این دو جام برای من افتخار بزرگیست.”

هایس که به خاطر نزدیک شدن به تولد دو قلوهایش جشن قهرمانی و این پیروزی را از دست داد،‌ در حساب توییتر خود نوشت: دیدن بازی از خانه لذت بخش بود. قهرمانان انگلیس، ما می دونیم کی هستیم، دوستتون دارم دخترها!”

در پایان این مسابقه فران کیربی، مهاجم چلسی نیز جایزه بهترین بازیکن سال از نگاه اتحادیه بازیکنان و همچنین نویسندگان را از آن خود کرد.