کرسپو: موراتا باید در چلسی بماند

هرنان کرسپو معتقد است آلوارو موراتا باید پیشنهاد یوونتوس را رد کرده و بجای بازگشت به تورین و سری آ در چلسی بماند و خودش را ثابت کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هرنان کرسپو مهاجم سابق چلسی که تجربه حضور در سری آ با تیم های آث میلان، اینتر میلان، پارما و لاتزیو را در کارنامه اش دارد، از موراتا تمجید کرد و به او پیشنهاد داد که در چلسی بماند.

وی در مصاحبه اش گفت:”من فکر می کنم او بازیکن فوق العاده است، جوان است و تاکنون جام های زیادی را برده است.”

کرسپو ادامه داد:”هرچند، شما باید کمی صبور باشید. او نشان داده است که مهاجم خیلی خوبی است. اما معمولا وقتی برای تیم بزرگی بازی کنید، ماندن در سطح خوب در طول سال سخت است. در گذشته هم او این مشکل را در یوونتوس داشت و به خاطر این است که جوان است.”

وی اضافه کرد:”او می تواند آینده چلسی باشد، اما بستگی به او دارد. خیلی مهم است که او را خوشحال ببینیم، اگر او در چلسی خوشحال باشد می تواند برای تیمش بهترین باشد که می تواند برای همه فوق العاده باشد. اما اگر او بخواهد به یوونتوس برگردد، تجربه جدیدی را برای او خواهیم دید.”

کرسپو که دوران خوبی در چلسی داشت، گفت:”تجربه من در چلسی متفاوت بود اما من سنم بیشتر از او بود. من در گذشته ام بهترین عملکرد را داشتم. لیگ برتر در آن زمان بهترین لیگ دنیا نبود، اما الآن بهترین است. در آن زمان که من در سری آ بازی می کردم بهترین لیگ بود، سپس آث میلان من را خواست، و برای بار دوم راهی اینتر شدم.”

کرسپوی آرژانتینی گفت:”برای من هماهنگ شدن با آن روش سخت ببود. اگر شما از من بخواهید که نظر شخصی ام را بگویم، می گویم که موراتا در چلسی بماند و هیچ ربطی به مربی ندارد، اما شما نمی توانید بدانید که هر مربی ای چه ایده ای دارد.”

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد