کیهیل: لوکاکو یک مهاجم سطح جهانی شده است

گری کیهیل معتقد است لوکاکو دیگر آن بازیکن جوان و بی تجربه نیست و حالا به یک مهاجم برتر در سطح جهانی تبدیل شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، گری کیهیل که باید روز شنبه در مقابل لوکاکو، همبازی سابقش در چلسی قرار بگیرد در این خصوص و وضعیت تیمش پیش از بازی بزرگ فینال جام حذفی صحبت کرده است.

کاپیتان آبی ها از تحت تاثیر قرار گرفتن پیشرفت لوکاکو بعد از آنکه از چلسی جدا شد گفت، لوکاکویی که در سال ۲۰۱۱ و زمانی که ۱۸ سالش بود به چلسی آمد و بعد از حضوری قرضی در تیم های وست برومویچ و اورتون، در نهایت با تافی ها قراردادش را امضا کرد.

او که حالا ۲۵ سالش شده است، فصل گذشته با مبلغ ۷۵ میلیون پوند اورتون را ترک کرد تا راهی یونایتد شود و با مورینیو دوباره کار کند تا روند پیشرفتش را در کنار دوست صمیمی خود، پل پوگبا ادمه دهد.

کاپیتان چلسی که دوره ای را با لوکاکو تمرین کرده است و همچنین تجربه رو در رویی با این بازیکن را دارد گفت:”بازی در مقابل او خیلی سخت است، من در مقابل او بازی کرده ام و با او تمرین هم کرده ام.”

با توجه به عدم موفقیت چلسی در لیگ برتر روی کاغذ شانس کمتری به نایب قهرمان لیگ برتر دارد تا جام حذفی را بدست آورد، اما کیهیل چنین نظری ندارد و او گفت:”فینال جام بستگی به عملکرد تیم ها در همان روز دارد. ما باید فصل گذشته را فراموش کنیم و یک هفته زمان داریم تا خودمان را آماده کنیم. لوکاکو وقتی اینجا بود با استعداد بود اما او خیلی جوان بود.او به خوبی پیشرفت کرده است و به عنوان یک مهاجم سطح جانی به او اعتبار می دهم. بعضی وقتها شما در باشگاهی مثل چلسی هستید و احساس تاسف می کنید، وقتی بازیکنان دیگر را می بینید که می روند، چرا که طبیعتا بعضی ها موفق می شوند، بعضی ها نمی شوند.شما از کسی که نتوانسته موفق شود چیزی نمی شنوید.”

وی ادامه داد:”ما همه می دانیم که او وقتی یک بازیکن جوان بود زمان سختی داشت. شاید باشگاه و هواداران به شما هفت، هشت و یا نه شانس بازی کردن می دهند، شما اگر نتوانید عملکرد خوبی نداشته باشید، خیلی سخت خواهد بود. آنها برای پردازش استعداد هایشان به جای دیگری رفتند و به یک بازیکن برتر تبدیل شدند.”

 

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد