کانته:‌ با قهرمانی فصل را خوب تمام می کنیم

 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، انگولو کانته که به تازگی به عنوان بهترین بازیکن فصل باشگاه انتخاب شده است در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاه، در خصوص فینال جام حذفی صحبت کرده است.

قهرمانی در روز شنبه و در فینال جام حذفی در برابر یونایتد می تواند یک اتفاق خوب برای کانته ای باشد که هنوز این جام را در کلکسیونش نتوانسته داشته باشد، جامی که بعد از دو قهرمانی پی در پی با لستر سیتی و چلسی در لیگ برتر، می تواند خیلی برای این هافبک فرانسوی لذت بخش باشد.

کونته در مصاحبه اش گفت:”برای من این پنجمین یا ششمین باری است که در ومبلی بازی می کنم. همیشه خوب بوده است. داشتن هواداران نصف نصف خیلی بازی را خاص می کند. تنها چیز هایی که در آنجا (ومبلی)‌برده ام دو نیمه نهایی بوده و بردن یک جام می تواند خیلی فوق العاده باشد.”

هافبک قدرتمند تیم چلسی اضافه کرد:”ما از جایگاهمان در لیگ برتر کمی متاسفیم، اما این چیزی است که می توانیم ببریم، اتفاقی برای اینکه فصل را خوب تمام کنیم و بتوانیم با هم و همراه تیم، کادر فنی و هواداران از آن لذت ببریم. من خیلی خوش بینم.”

کانته در انتها گفت:”همه فینال ها سخت هستند، ما در این فصل دو بار جلوی یونایتد بازی کردیم، یکی را بردیم و یکی را باختیم و فکر می کنم که ما شانس داریم که بازی را ببریم و جام بگیریم. ”