کونته: به چلسی متعهدم، باشگاه مرا می شناسد

آنتونیو کونته بعد از قهرمانی در جام حذفی انگلستان تاکید کرد که همچنان به چلسی پایبند است و به باشگاه یادآوری کرد که یک برنده سریالیست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن با تک گل ادن هازارد موفق شدند که منچستر یونایتد را در ومبلی شکست دهند تا فصل را با اتفاقی خوب تمام کرده باشند.

 

شایعات مبنی بر خروج کونته از چلسی وجود دارد و عده زیادی معتقدند که این آخرین بازی سرمربی ایتالیایی با چلسی محسوب می شد.

آنتونیو کونته با این حال در جشن قهرمانی گفت: “فصل بسیار سختی به دلایل مختلف بود. در آغاز فصل این را پیش بینی کرده بودم ولی پنجم شدیم و اف ای کاپ را هم گرفتیم.”

کونته ادامه داد: “از دست دادن جایگاه در لیگ قهرمانان برای باشگاهی همچون چلسی جالب نیست. باید در این مورد صادق باشیم و در همین حال باید شرایط واقعی را هم در نظر بگیرید. این بازیکنان هرچه در توان خود داشتند گذاشتند.”

“تمام کردن این فصل و بردن همچین جام مهمی نشان دهنده تعهد و تمایل فراوان تیم جهت تمام کردن فصل با وجود تمام سختی هایش می باشد. حتی در این فصل سخت هم نشان دادم که یک برنده سریالی هستم. ”

کونته در مورد آینده اش گفت: “قرارداد دارم و به این باشگاه متعهدم. حتی با وجود این شایعات، وضعیت من همیشه یکی بود، من همیشه متعهد بودم.”

“می دانم که باشگاه می تواند تصمیم بگیرد، مثبت یا منفی. صحیح است که باشگاه انتظار زیادی از من دارد.”

“ولی بعد از ۲ سال باشگاه خیلی خوب مرا می شناسد. اگر می خواهند که کار کردن با من را ادامه دهند، خوب مرا می شناسند، نمی توانم عوض شوم. ”

کونته ادامه داد: “من همیشه یکسانم. همیشه سخت تلاش می کنم که ذهنیتی قدرتمند با بازیکنانم بسازم. گذشته من به خوبی خودش صحبت می کند. چه به عنوان بازیکن و چه مربی. من یک برنده سریالی هستم و این را در انگلیس برای باشگاه که در شرایط سختی قرار داشت نشان دادم.”

آنتونیو در نهایت این جمله را گفت و از اتاق کنفرانس خارج شد: “در دو فصل، دو جام برای این باشگاه گرفتم و راضیم.”