لواندوفسکی، هدف اول چلسی در نقل و انتقالات

باشگاه چلسی بدنبال این است تا بتواند مهاجم لهستانی تیم بایرن مونیخ را به هر قیمتی شده به استمفوربریج بیاورد و از او در نوک خط حمله اش بهره ببرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، روبرت لواندوفسکی مهاجم بایرن مونیخ که پیش از آن در بورسیا دورتموند خودش را به اهالی فوتبال شناساند، بعد از ۸ سال حضور در بوندسلیگا بدنبال تجربه ای جدید در لیگی دیگر است.

چلسی که بیشتر از هر اتفاقی منتظر اخراج و یا ماندن آنتونیو کونته می باشد و بازیکنان، کارکنان و هوداران منتظر مشخص شدن تکلیف مربی آینده خود می باشند یک خبر دیگر را نیز در راس اخبارش دیدژ

آبی های لندن برنامه ریزی های خود را انجام داده است و آماده است تا با خرید لواندوفسکی بازیکنانی چون هازارد و کورتوا را برای ماندن در چلسی راضی کند.

با استناد به تلگراف، چلسی بر این باور است که با ۱۰۰ میلیون پوند می تواند لواندوفسکی ۲۹ ساله را از بایرن مونیخ انتقال دهد، رقمی که برای یک بازیکن ۲۹ ساله می تواند گران تر از آنچه باید برای یک تیم هزینه داشته باشد، خواهد بود.

آلوارو موراتا که با ۵۸ میلیون پوند آبی پوش شده است، می تواند یکی از گزینه های چلسی برای فروش بدلیل افزایش دادن بودجه نقل و انتقالات باشد. بازیکنی که از تیم های یوونتوس و دورتموند پیشنهاد دارد.