کونته:‌ بازیکنان زیادی باید عوض شوند

کونته معتقد است چلسی بازیکنانی ندارد که بتواند برای موفقیت های بیشتری به رقابت بپردازد و برای موفق بودن باید بازیکنان زیادی را عوض کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در حالی که چلسی و آنتو نیو کونته توانستند با تک گل ادن هازارد در فینال جام حذفی در برابر یونایتد، فصل را با یک اتفاق خوب به پایان برسانند، آنتونیو کونته به آینده آبی ها خیلی خوش بین نیست و فکر نمی کند با بازیکنان فعلی بشود موفقیت های بیشتری را کسب کرد.

این نظریه کونته، برای هواداران چلسی خیلی جدید نیست، چرا که ادن هازارد و تیبو کورتوا نیز چنین خواسته ای دارند و خرید بازیکن را شرط تمدید قراردادشان قرار داده اند.

کونته بعد از قهرمانی در جام حذفی گفت:”من می توانم راه درست را برای بردن چنین جامی را پیدا کنم، اما مطمئنا اگر از من سوال کنید می گویم که ما می توانیم بهتر بازی کنیم. ما می توانیم بهتر باشیم اما الآن باید موقعیت واقعی باشگاه به این شکل است اگر بخواهیم قهرمان شویم که ما باید به شدت دفاع کنیم تا جامی ببریم و یا شاید جایگاهی در لیگ قهرمانان اروپا بدست آوریم.”

سرمربی آبی ها اضافه کرد:”شاید چون  سعی کردیم خیلی باز بازی کنیم لیگ قهرمانان را در این فصل از دست دادیم،در حال حاضر ما نمی توانیم چنین کاری را بکنیم. ۳ گل خورده در ۷ بازی در این فصل به این معنی است که ثبات ندارید، یک تیم فوق العاده جلوی واتفورد ۴ گل نمی خورد.”

او گفت:”این تنها راهی بود که می توانستیم جام را ببریم، ما در حال هستیم، اگر می خواستیم ایده هایمان را عوض کنیم، می توانستیم این کار را کنیم، اما ما باید بازیکنان زیادی را عوض کنیم.ما باید درباره این فصل صادق باشیم. کوهی که می خواستیم از آن بالا برویم خیلی بلند بود، اما ما الآن با یک جام مهم فصل را تمام کردیم، فصل پیش با اینکه لیگ را بردیم، نتوانستیم این جام را قهرمانی شویم.”

کونته در انتها گفت:”وقتی مربی ای مثل من را استخدام می کنید، می دانید که او را برای چنین کارهایی به اینجا آورده اید. من نمی توانم شخصیت و فلسفه ام را تغییر دهم.”