بالاک، کاندید جانشینی امانلو

احتمال دارد میشائیل بالاک ستاره سالهای نه چندان دور تیم چلسی به عنوان مدیر فنی به باشگاه سابقش بازگردد، اما این بار در سمت مدیریتی.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بعد از آنکه امانلو چلسی را ترک و به تیم موناکو پیوست، هنوز چلسی برای او جانشینی پیدا نکرده است، اما به گفته استاندارد، بالاک یکی از گزینه های چلسی خواهد بود که به لیست کاندیداها اضافه شده است.

در این لیست نام ژولیانو بلتی بازیکن سابق آبی ها و همچنین لوئیز کمپوس مدیر فنی تیم لیل فرانسه نیز به چشم می خورد. اما مدیران چلسی خوب می دانند که میشائیل بالاک به دلیل محبوبیتش نزد هواداران چلسی می تواند یک گزینه ایده آل به حساب بیاید.

بالاک ۴۱ ساله که در سال ۲۰۰۶ به عنوان بازیکن آزاد از بایرن مونیخ به چلسی آمد توانست با این تیم با قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی دبل کرده، قهرمان جام اتحادیه شده و تجربه فینال لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند.

بالاک همچنین در بازی میان اسطوره های چلسی و اینتر میلان حضور داشت و دنبال کردن تیم چلسی در فضای مجازی باعث شده است که بالاک همیشه در کنار نام چلسی دیده شود.

از زمانی که امانلو از چلسی جدا شد، ماریا گرانوفسکایا مسئولیت او را بر عهده داشت که به نظر می رسد نمی تواند چنین مسئولیتی را بر عهده داشت باشد و باشگاه ترجیح می دهد از او در کار های غیر فنی استفاده کند.