ملاقات پنهایی موراتا با سران یوونتوس در ایتالیا

امروز تصویری از آلوارو موراتا منتشر شده است که نشان می دهد این بازیکن برای مذاکره با یوونتوسی ها به ایتالیا سفر کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آلوارو موراتا که روزهای خوبی را در چلسی تجربه نکرده بود، امروز در میلان ایتالیا دیده شد که در حال مذاکره با یکی از سران رده بالای یوونتوس بوده است.

آلوارو موراتا که در تابستان با ۶۰ میلیون پوند از رئال مادرید به چلسی آمده است نتوانست توانایی هایش را در انگلستان و آبی ها لندن نشان دهد و حالا به فکر جدایی از آنهاست.

مهاجم چلسی که در این فصل ۱۵ گل به ثمر رسانده است بعد از آمدن ژیرو به این تیم جایگاه ثابتش را در ترکیب کونته از دست داد و نتوانست آن را پس بگیرد.

تصویری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، نشان می دهد که موراتا همراه با مدیر برنامه هایش در حال مذاکره با فابیو پاراتیچی، مدیر برنامه های یوونتوس می باشد.

در این توئیت منتشر شده نوشته است که :”آلوارو موراتا امروز با بوزو مدیر برنامه هایش در میلان بوده است. فابیو پاراتیچو از یوونتوس هم با آنها بوده. آیا این نشانه ای برای بازگشت مهاجمی مادریدی نیست؟”

موراتا ۲ سال را قبل از آنکه به رئال برگردد را در یوونتوس گذرانده که روزهای خوشی برای این مهاجم به حساب می آید، روز هایی که او را به دنیای فوتبال معرفی کرد.