مصاحبه ای متفاوت با راس بارکلی

مصاحبه ای متفاوت با بارکلی

هافبک انگلیسی تیم فوتبال چلسی که در ژانویه به این تیم آمده است، مصاحبه ای متفاوت را با وب سایت باشگاه انجام داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، راس بارکلی که با چهره ای کاملا جدی در تمرینات و زمین بازی حضور پیدا می کند، یک مصاحبه ای که با چهره اش خیلی مطابقت ندارد را انجام داده که به شرح زیر می باشد.

معمولا ساعت چند به کوبهام می رسی و قبل از تمرین چه کارهایی انجام می دهی؟

من معمولا ۴۵ دقیقه یا ۱ ساعت قبل از شروع تمرین به کوبهام می رسم. کمی کارهای اصلی را در باشگاه انجام می دهم تا پاهایم آماده تمرین شوند. دوچرخه تمرین می کنم تا با پاهایم کار کنم و بعدش صبحانه می خورم. معمولا نشست تیمی داریم و بعد به زمین می رویم.به بازی که نزدیک باشیم شاید ماساژ هم بگیریم. دو روز قبل از بازی و بعد از بازی معمولا دو ساعت فقط با ماساژ آماده بازی می شویم.

صبحانه چه چیزهایی می خوری؟

معمولا صبحانه ام را در کوبهام می خورم اما اگر دیر تمرین کنیم خودم صبحانه درست می کنم. من یک تکیه نان بدون گلوتین را با آوکادو می خورم. کمی ماهی سامون و یک تخم مرغ عسلی. بعلاوه مقداری میوه و آب در کنارش.

تو همیشه یکجور لباس می پوشی؟

ما چند دست لباس با نسخه های مختلف داریم، پس بین آنها چرخشی می پوشم.

کفشهایت چطور؟

در تمرینات با کفشهای خودم احساس خوبی دارم، اما در بازی با همین ها بازی می کنم. بعضی وقت ها که به کفش هایم سر می زنم، احساس خجالت می کنم.

در طول فصل چند جفت کفش استفاده می کنی؟

چهار یا پنج جفت جدید در فصل اضافه می کنم و اگر هرکدام از آنها دوام نیاورند به پنج یا شش جفت می رسم. پس شاید ۲۵ یا ۳۰ جفت در فصل برسد. اما من همیشه کفش هایی دارم که اگر آنها صدمه دیدند استفاده کنم.

آب و هوای مطلوب برای تمرین کردنت چه هوایی است؟

من دوست دارم کمی گرم باشد. در زمستان دوست ندارم چون خیلی سرد است و یا زمین واقعا سخت شده است. ترجیحم زمانی است که چمن نرم است و کمی هم خیس شده باشد، با پاس دادن های شما کمک می کند، اگر اینطور باشد لذت بیشتری دارد.

چه کارهایی بعد از تمرین انجام می دهی؟

اگر تمرین سخت و طولانی باشید به داخل می آیم و در استخر کمی حرکات کششی انجام می دهد و بعد به حمام یخ می روم. بعد کمی غذا می خورم و در هفته اگر بازی باشد، به ماساژ می روم و خودم را آماده بازی می کنم.

یوگا هم کار می کنی؟

به دوران مصدومیتم برگردم، کمی یوگا کار کردم اما الآن راحت شده ام و به روتین خودم برگشته ام و می دانم که چه چیزی به کارم می آید.

برای ناهار چی خوردی؟ رژیم غذایی ات نسبت به بازی ها تغییر می کند؟

بله، همینطور است. اگر ما کل هفته در حال آماده سازی برای بازی بوده باشیم، هفته را با کربوهیدرات کمتری شروع می کنم و بیشتر سبزیجات و سالاد می خورم و اگر هفته ادامه داشته باشد با کربوهیدرات ها خودم را آماده بازی می کنم. برای صبحانه هم کمی نان را اضافه می کنم.