چلسی با بلان مذاکره کرده است

هرچند به نظر می رسد ساری، سرمربی سابق ناپولی فصل آینده در استمفوردبریج خواهد بود، اما خبری مبنی بر علاقه چلسی به لوران بلان در رسانه ها منتشر شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هرچند به نظر می رسد علاقه چلسی به ساری دلیل اصلی جدایی این مربی از باشگاهش و آمدن آنجلوتی به جای خود می باشد، اما چلسی راضی به پرداخت غرامت به ناپولی به خاطر فسخ قرارداد این مربی نیست، از همین رو آنها با گزینه های دیگر در ارتباط هستند.

به گفته وب سایت فوتبال ایتالیا، مارینا گرانوسکایا با لورنت بلان سرمربی سابق پاریس سنت ژرمن تماس داشته و می خواهد این مربی فرانسوی را که از سال ۲۰۱۶ تا به امروز از فوتبال دور بوده است را برای هدایت چلسی به لندن بیاورد.

بلان در سه فصل حضورش در پی اس جی، به خاطر عدم موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا از این تیم اخراج شد، او نتوانسته بود تیمش را از نیمه نهایی بیشتر پیش ببرد که به مزاج پاریسی ها خوش نیامده بود.

مدافع سابق منچستر یونایتد و بارسلونا که از زمان حضورش در لیگ برتر دانش خوبی از فوتبال انگلستان را بدست آورده است، می تواند گزینه خوبی برای آبی ها و جانشینی آنتونیو کونته باشد.

به گفته کاوه سولکول، خبرنگار اسکای اسپورتز، چلسی ۸ میلیون یورو (۷ میلیون پوند) را برای بند آزاد سازی ساری پرداخت نخواهد کرد، اما ساری انتخاب اول آنها خواهد بود.

اما بلان که ۹۴ بازی از ۱۵۹ بازی اش در زمان مربیگری در بوردو را برده است، خودش را به عنوان یک مربی خوب در لیگ معرفی کرده است که می تواند چلسی را وسوسه کرده و او را جانشین ساری کنند.