تعهد کامل رومن آبرامویچ به چلسی

رومن آبراموویچ با وجود این که ساخت استمفوردبریج جدید را به حالت تعلیق در آورده است، کاملا به چلسی متعهد باقی خواهد ماند.

رومن آبراموویچ با وجود این که ساخت استمفوردبریج جدید را به حالت تعلیق در آورده است، کاملا به چلسی متعهد باقی خواهد ماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بیلیونر روس چلسی تصمیم مبنی بر ساخت و برنامه ریزی طرح های از پیش آماده را به حالت تعلیق کامل در آورد.

با این حال شبکه خبری اسکای اسپورتس، نزدیک ترین منبع به باشگاه های فوتبال انگلیسی عنوان کرد که منبعی نزدیک به باشگاه اعلام کرده آبرامویچ به همان سبک همیشگی کارهای مربوط به باشگاه چلسی را انجام خواهد داد و اینکه تعهد آبراموویچ به باشگاه “بی نظیر” است.

او قصد داشت که حدود ۱ بیلیون پوند برای بازسازی استمفوردبریج هزینه کند و سال گذشته قصد گرفتن مجوز کار را داشت. قرار بود که چلسی این مدت را در یک ورزشگاه دیگر بازی کند، دوره ای که قرار بود از سال ۲۰۲۰ شروع شود.

آبراموویچ که از سال ۲۰۰۳ باشگاه را خریداری کرده است، در بسیاری از مسابقات از نزدیک شاهد بازی چلسی بوده است. با این حال به خاطر تاخیری که در صدور آخرین تقاضای او برای کسب ویزای انگلیس به وجود آمد، فینال اف ای کاپ و پیروزی چلسی مقابل منچستر یونایتد را از دست داد.

آبرامویچ در روز های اخیر این مجوز را گرفته که سالیانه ۶ ماه به بریتانیا بیاید، ولی مشکلی که باعث شد تصمیم مبنی بر عدم ادامه پروژه ساخت استمفوردبریج را بگیرد این است که برای انجام هر کسب و کاری در انگلستان باید مجوز بگیرد.

دولت بریتانیا تمامی بیزنس من های روسی و دیپلمات ها را بعد از مسمومیت جاسوس سابق روسیه سرگی اکریپال و دخترش یولیا به دقت بررسی می کند.