لمپارد سرمربی دربی کانتی شد

فرانک لمپارد بالاخره اولین کار مربیگری اش را با امضای قراردادی سه ساله با دربی کانتی شروع کرده و کارش را در حرفه جدید شروع خواهد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد اسطوره بی چون و چرای چلسی که چند در چند سال اخیر در حال سپری کردن کلاس های مربیگری و دریافت مدارک لازم بوده است، در برنامه های تلویزیونی به عنوان کارشناس حاضر بوده است به جمع مربیان پیوست.

او پس از امضای قرارداد با دربی کانتی گفت:”به خاطر اولین حرکت مربیگری ام خیلی شوق دارم که با یک باشگاه با سنت و تاریخچه عظیم شروع کنم.”

وی ادامه داد:”من در زمانی که به پیشنهاد فکر می کردم توانستم با مل موریس، مدیر عامل و هیئن مدیره باشگاه درباره نقشم و اهداف باشگاه مذاکره کنم. ما می خواهیم تیمی بسازیم که فصل گذشته ششم شده است و همچنین می خواهیم استعداد هایی را که در آکادمی پراید پارک داریم استفاده کنیم.”

لمپارد گفت:”این اولین کار مربیگری من است، اما برای رسیدن به آن برای مدت طولانی کار کرده ام، مدت زیادی را در کنار بهترین مربیان گذرانده ام و در توانایی هایم و تیمی که دارم اعتماد داردم.”

سوپر فرانک همیشه به عنوان یک گزینه برای نشستن روی نیمکت چلسی معرفی شده است، که شاید شروع مربیگری اش بتواند خبر خوبی برای آن دسته از هوادارانی باشد که می خواهند او را روی نیمکت چلسی ببینند.