۵ ستاره ای که در جام جهانی خواهند درخشید

هرچند فصل گذشته، یک فصل تلخ و بد برای بازیکنان چلسی بود، اما تعدادی از آنها خود را آماده بازی در جام جهانی و درخشش در آن می کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به نزدیک شدن به مسابقات جام جهانی روسیه، چلسی بازیکنانی را در تیم های مختلف ملی در این تورنمنت خواهد داشت که در میان این بازیکنان، تعدادی از آنها شانس درخشش بیشتری را نسبت به دیگران دارند.

انگولو کانته – فرانسه

با اختلاف زیاد سخت کوش ترین بازیکن چلسی در زمین کانته است، بازیکنی که توانست عنوان بهترین بازیکن فصل باشگاه را نیز ازان خود کند. پیش بینی می شود که کانته نقش مهمی را در ترکیب تیم ملی فرانسه با هدایت دیدیر دشام بازیکن سابق چلسی، داشته باشد.

انتظار می رود کانته جلو تر از مدافعان وسط بازی کند و به کمک چهار مدافع تیمش برود. کانته همچنین مسئولیت بازی سازی در حملات و راه انداختن تیمش را علاوه بر خراب کردن بازی حریف و دفاع کردن به عهده خواهد داشت.

گری کیهیل – انگلستان

گری کیهیل، کاپیتان تیم فوتبال چلسی که نتوانست در فصل گذشته انتظارات را بر آورده کرده و جانشین مطمئنی برای جان تری باشد، شانس این را خواهد داشت که در خط دفاع تیم ملی انگلستان و در یک آزمون بزرگ خودش را بار دیگر به دنیای فوتبال ثابت کند.

با توجه به نیاز تیم ملی انگلستان به این بازیکن و حضورش در قلب دفاع تیم ملی کشورش، فرصتی خوبی خواهد بود تا او بتواند بار دیگر خودش را به مسئولان چلسی نشان داده تا شاید با پیشنهاد تمدید قراردادش رو به رو شود.

 

ویکتور موزس – نیجریه

ویکتور موسز که در تیم چلسی یک مهره دفاعی بشمار می رود نقش متفاوتی در تیم ملی کشورش دارد. او مطمئنا یکی از مهره های اصلی و هجومی نیجریه بشمار می رود. بازیکنی که زیر نظر کونته در پست وینگ بک توانست خودش را دوباره در اوج ببیند، در تیم ملی در پست وینگر بازی خواهد کرد که از او توقع ساخت موقعیت و حتی گل زنی می شود.

نیجریه که با مربی جدیدش دیگر از فوتبال سنتی اش خارج شده و خیلی مدرن فوتبال بازی می کند می تواند شرایط خوبی را برای درخشش موزس در این تیم مهیا کند. آنها در گروه چهارمی با تیم های هجومی ای مثل کرواسی و آرژانتین رو به رو خواهند شد.

اولیور ژیرو – فرانسه

خط حمله تیم ملی فرانسه امسال می تواند به صحنه نمایشی برای ژیرو باشد، با توجه به دعوت نشدن بازیکنانی چون آنتونی مارسیال، الکسندر لاکازت، ویسام بن یدر، کریم بنزما، ژیرو می تواند گزینه اصلی تیم دشام در نوک پیکان حمله تیمش باشد.

با توجه به نیمکت نشینی ژیرو در گذشته، این فرصت را شاید بتوانیم آخرین فرصت طلایی ژیرو بدانیم. او در و دانش خوبی از بازی همتیمی هایش چون گریزمان، لمار و مندی دارد که می تواند کمک بزرگی به او برای رسیدن به دروازه حریفان باشد.

ادن هازارد – بلژیک

ستاره چلسی و کاپیتان تیم ملی بلژیک که حالا به بلوغ فوتبالی اش رسیده انتظارات را از خودش بسیار بالا برده و هواداران و حتی خود او در انتظار یک جام جهانی رویایی هستند. او که با بستن بازو بند کاپیتانی تیم ملی کشورش به یک رهبر در این تیم تبدیل شده است می خواهد با این تیم خوب بلژیک، تجربه های خوبی را بدست آورد.

ادن که خیلی به تیم ملی کشورش اعتقاد دارد در گروه سختی قرارندارند و بازی اش در مقابل انگلستان می تواند یک تئاتر دیدنی از او باشد. آنها شانس صعود را در گروهشان دارند و بازی در مقابل تیم های صعود کننده و نام آشنا می تواند محک خوبی برای این بازیکن باشد، بازیکنی که اگر درخشش چشمگیری در جام جهانی داشته باشد، می تواند او را از چلسی دور کند!

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر