پایان داستان آبراموویچ نزدیک است؟

شایعات زیادی پیرامون چلسی و احتمال فروش این باشگاه در رسانه های مختلف مطرح شده است که میلیارد روسی نمی خواهد سرمایه اش را در جایی که نمی تواند حضور داشته باشد نگهدارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی که مالکش را به خاطر عدم تمدید ویزای سرمایه گزاری بریتانیا برای هفته هاست که دور از خود می بیند، اما نگران این دوری نیست.

تصمیم روز گذشته باشگاه چلسی مبنی بر متوقف کردن پروژه ساخت ورزشگاه جدید ۱ میلیارد دلاری یک حرکت تاکتیکی و استراتژیک در قبال عدم صدور ویزا به مالک باشگاه چلسی بود تا در رسانه ها و در عموم نشان دهند اگر آبراموویچ نخواهد می تواند جلوی ساخت چنین پروژه عظیمی را در بریتانیا متوقف کند. ورزشگاهی که می توانست به گران قیمت ترین ورزشگاه جهان تبدیل شود.

اما ESPN از قول یک منبع موثق در باشگاه چلسی تایید کرده است که متوقف کردن ساخت ورزشگاه جواب رومان آبراموویچ به دولت بوده که ویزایش را تمدید نکرده اند.

نبود آبراموویچ نه تنها باعث متوقف شدن ساخت ورزشگاه شد، بلکه در تصمیم گیری برای آینده کونته و انتخاب جانشین برای او نیز باشگاه هنوز نتوانسته تصمیم نهایی اش را بگیرد و کار برایش بدون رومان کمی پیچیده تر شده است.

اما تمام این مشکلات برای دل کندن آبراموویچ از باشگاهش کافی نیست و خیلی بعید به نظر می رسد که او به فروش چلسی فکر کند و این انتخاب آخر او خواهد بود. چلسی ای که به تازگی توانسته هشتمین قهرمانی در جام حذفی با پیروزی ۱ بر ۰ در برابر منچستر یوناید، را بدست بیاورد.

آبراموویچ که ۱۵ سال است چلسی را خریده و آنها متفاوت از قبل کرده است، او توانست تیمی را بسازد که در این ۱۵ سال، تمام جام های داخلی و اروپایی را کسب کند.

اما مالک باشگاه چلسی درخواست ویزایش را پس گرفته است و نمی خواهد ویزای جدیدی از بریتانیا داشته باشد که این قضیه می تواند حضور او را در لندن کمتر از پیش کند. که این قضیه می تواند او را از چلسی دور کند و این مرد میلیارد روسی را راضی به فروش چلسی بکند.

هرچند فروش باشگاه چلسی از سوی رومان بعید به نظر می رسد، اما اگر رومان نتواند وارد لندن شود، مطمئنا شاهد چنین اخباری خواهیم بود.

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر