کیهیل، تنها گلزن بازی های ملی

گری کیهیل، توانست با گلزنی در شب پیروزی تیم ملی کشورش در برابر نیجریه و ویکتور موزس، سهم بزرگی در پیروزی تیمش داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مدافع تیم چلسی خیلی زود و در دقیقه ۷ بازی توانست دروازه نیجریه را با فرار از یارگیری جان اوبی میکل، همبازی سابقش، باز کرده و تیمش را پیش اندازد.

هری کین نیز توانست قبل از گلزنی الکس اووبی بازیکن نیجریه ای آرسنال گل دوم انگلستان را زده و انگلستان را پیروز کرد. کیهیل تنها بازیکن چلسی در تیم ملی انگلستان نبود و گرث ساوتگیت در نیمه دوم از روبن لوفتوس چیک استفاده کرد و توانست عملکرد نسبتا خوبی داشته باشد.

در ترکیب عقاب ها (نیجریه) چهره ی آشنایی بود، ویکتور موزس بازیکن موثر چلسی در این دو فصل گذشته که آخرین بازی اش را در ومبلی انجام داده بود، توانست یک بار دیگر بازی در ومبلی را تجربه کند.

انگلستان که در جام جهانی با بلژیک همگروه است باید به مصاف تیم روبرتو مارتینز برود. بلژیک در یک بازی دوستانه با پرتغال، قهرمان جام ملت های اروپا به تساوی بدون گل رسید. در این بازی تیبو کورتوا و ادن هازارد هر دو از ابتدا در ترکیب بلژیک بودند و باتشوایی بازی را از روی نیمکت تماشا کرد.

تونی رودیگر مدافع جوان و تنها ملی پوش آلمانی تیم چلسی توانست ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کند. اما نتوانست به تیمش کمک کند تا با نتیجه ۲ بر ۱ ار اتریش شکست نخورند. این بازی به خاطر طوفان و باران شدید با ۱۰۰ دقیقه تاخیر انجام شد.

اما همبازی او، آندرس کریستنسن در تیم ملی دانمارک توانست با حضور در تمام دقایق بازی تیمش برابر سوئد، یک کلین شیت ارزشمند را بدست آورد. بازی ای که در آخر با نتیجه ۰ بر ۰ به اتمام رسید.

مدافع جوان و آمریکایی تیم چلسی، مت میازگا نیز در تیم ملی کشورش با ایرلند حضور داشت که با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خوردند.