مصاحبه ای متفاوت با کابایرو

مصاحبه های متفاوت که با بازیکنان انجام می شود،این بار نوبت به ویلی کابایرو دروازه بان آرژانتینی چلسی است که به سوالات وب سایت رسمی باشگاه جواب دهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ویلی کابایرو ملی پوش آرژانتینی چلسی که در جام جهانی باید از دروازه تیم ملی کشورش محافظت کند، مصاحبه متفاوتی را با وب سایت باشگاه چلسی انجام داده است که به شرح زیر است:

در یک رود معمولی، چه کارهایی را در کوبهام انجام می دهی؟

معمولا اگر تمرین در ساعت ۱۰:۳۰ شروع شود، من حدود ساعت ۹ به کوبهام می رسم و بعد از ادواردو نفر دوم هستم، با همبازی هایم صبحانه می خورم و با مارکوس آلونسو چلسی آمریکای جنوبی می نوشیم و کمی صحبت می کنیم.

بعد از تمرین به باشگاه می رویم و بعد از رفتن از دور همی با هم تیمی هایم لذت می برم. در رختکن که اتفاقات خنده دار می افتد، خوب است که با بقیه بازیکنان خوش بگذرانیم.

صبحانه در کوبهام را دوست داری؟‌معمولا چی می خوری؟

برای صبحانه سعی می کنم چیزهای مختلفی را امتحان کنیم، در غیر این صورت کمی خسته کننده خواهد بود. من دوست دارم کمی نان تست  با تخم مرغ و اسفناج بخوردم، شاید روز بعد کمی گرانولا و میره می خورم

آیا همیشه یک دست لباس می پوشی؟

بستگی به آب و هوا دارد، اما بله، به طور کلی همان لباس ها را می پوشم.

در طول یک فصل چند جفت کفش استفاده می کنی؟

من چندین جفت دارم، نایکی هر چند ماه یک بار کفش ها را عوض می کند و در فصل قبل پنج، شش مدل مختلف داشتم و می توانم بگویم که خیلی از آنها استفاده کردم.

آب و هوای مورد علاقه ات برای تمرین کردن چطور است؟

ترجیح می دهم کمی گرم باشد، اما در این کشود بعضی وقت ها غیر ممکن است، پس باید به همه جور آ و هوا عادت کنیم، اما بعد از چهار سال حالا دیگر آب و هوا برایم خوب است تا تمرین یا بازی کنم.

مصاحبه ای متفاوت با راس بارکلی
مصاحبه ای متفاوت با راس بارکلی

بعد از تمرین در باشگاه، بدنسازی کار می کنی؟

بله، بعد از تمرین خیلی این کار را می کنم، من هر روز یک ساعت در باشگاه هستم، برنامه خاص برای دروازه بانی دارم و در یک روز قبل از بازی باید خودم را با کارهایی مثل یوگا و پیلاتس خودم را آماده می کنم، روز بعد از بازی کار کمتری می کنیم و ترجیح می دهم کارهای کششی انجام بدهم.

در کوبهام ناهار می خوری؟ آیا رژیمت برای بازی ها تغییر می کند؟

من رژیم روزانه خوبی دارم و خیلی با برنامه هستم. معمولا ناهار را در خانه و همراه با همسرم و وقتی که دخترم مدرسه است می خورم. در سه یا چهار سال گذشته من سعی کردم که غذاهای بدون گلوتون بخورم، پاستا و یا نان بدون گلوتون تا سعی کنم مراقب خودم باشم. بدنم خیلی تغییر کرده است. معمولا اسپاگتی، پاستا و یا مرغ می خورم، اما همیشه به عنوان فوتبالبست حرفه ای مراقب خودم هستم.