هازارد:‌ برای همین است که عاشق چلسی هستیم

ادن هازارد معتقد است تیمش به خاطر عدم حضور در لیگ قهرمانان اروپا، فرصت این را خواهد داشت که بتواند بار دیگر قهرمان لیگ شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که خود را آماده حضور در جام جهانی با تیم ملی بلژیک می کند، معتقد است همبازی هایش در چلسی به قهرمانی در لیگ برتر فکر می کنند.

هرچند خیلی ها آینده هازارد را ابهام می دانند و معتقدند که حتی یکی از دلایل جدایی زیدان از رئال مادرید این بازیکن بوده است، صحبت های هازارد نشانی از نارضایتی ای که منجر به جدایی شود نمی دهد.

هازارد که دوست دارد در تیم چلسی با بازیکنان بزرگی همبازی شود، در مصاحبه ای گفت:”فکر می کنم همه بازیکنان باشگاه یک چیز می خواهند، آن هم بردن لیگ است. مطمئنا ما خواهیم که می توانیم بازیکنان جدید اضافه کنیم یا نه، این بخشی از کار ماست، اما ما می خواهیم متمرکز باشیم تا لیگ را ببریم. همین!”

کاپیتان تیم ملی بلژیک اضافه کرد:”درسته که ما در لیگ قهرمانان اروپا بازی نخواهیم کرد، اما سال قبل هم بازی نکردیم و لیگ را بردیم. ما چنین ذهنیتی را احتیاج داریم، بازیکنان آماده باشند و تفاوت ها را بسازند. برای همین است که ما عاشق چلسی هستیم.”