آبراموویچ به دنبال طرحی ارزان تر برای استمفوردبریج است

به نظر می رسد رومان آبراموویچ از تاخیر در تمدید ویزایش استفاده کرده است تا بتواند برای ورزشگاه جدیدش برنامه ای ارزان تر پیدا کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، میلیاردر ۵۱ ساله و مالک باشگاه چلسی که به خاطر نداشتن ویزا مجبور به ترک لندن و بریتانیا شده است در تصمیمی عجیب تصمیم گرفت برنامه ساخت ورزشگاه جدید استمفوردبریج را موقتا تعلیق کند.

اما راب ویلسون اقتصادان با تجربه انگلیسی معتقد است که رومان به دنبال یک برنامه دوم برای ساخت ورزشگاه است و از این فرصت توانسته به خوبی استفاده کند.

آقای ویلسون که معتقد است نقشه و طرح گرانقیمت استمفوردیریج جدید بیش حد است و انجام چنین پروژه ای منطقی نیست. او گفت: “خروج از ورزشگاه خانگی برای چهار سال و پرداخت ۱ میلیارد پوند برای بازسازی! اگر من تصمیم گیرنده باشم انجامش نمی دهم.”

آبراموویچ ساخت استمفوردبریج جدید را به تعلیق در آورد
آبراموویچ ساخت استمفوردبریج جدید را به تعلیق در آورد

وی ادامه داد:”الآن زمان خوبی است که بگوییم این پروژه خیلی خیلی گران است و بهانه کردن ویزا راه خوبی برای گفتنش است.ما این موضوع را برای یک دقیقه بگذاریم کنار. مطمئنا این به روی دولت فشار می آورد، چرا که آنها نمی خواهند او ۱میلیارد پوند سرمایه گذاری در کشورشان انجام شود و فکر می کنم باید ببینیم تصمیم نهایی برای ویزا چه خواهد بود، آیا به ادامه پروژه ختم خواهد شد؟”

ویلسون گفت:”چون من فکر می کنم وحشتناک پروژه گران قیمتی است، بعضی چیزها مدت زمان نیاز دارند تا پول خوبی برگردانند.”

آبراموویچ در حالی مالک باشگاه چلسی است که اجازه کار در این کشور را ندارد و مجبور شده است به کشورش برگردد. ویلسون که در مورد ساخت ورزشگاه صحبت می کرد، گفت:”باید راه های دیگری برای بازسازی ورزشگاه بدون پرداخت ۱ میلیارد پوند باشد. فکر نمی کنم لازم باشد که این مقدار پول هزینه کنند. شما می توانید یک ورزشگاه فوق ابعاده بسازید. اگر می خواهید اینطور باشد می توانید ورزشگاهتان را به ۶۰ هزار نفر گنجایش افزایش دهید. شاید زمانش است که بگویند ما یک برنامه دوم داریم، من معمار نیستم اما باید راهی برای طراحی دوباره وجود داشته باشد.”

باشگاه چلسی در حالی ساخت استمفوردبریج جدید را تعلیق کرده است که دلیل آن را مشکل در سرمایه گذاری عنوان کرده است.”

سخن گوی باشگاه نیز قبلا گفته بود که:”باشگاه فوتبال چلسی، امروز اعلام می کند که پروژه ورزشگاه جدید را باید متوقف کنیم. هیچ کار ۱یش ساخت، طراحی و برنامه ریزی انجام نخواهد شد.”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر