پدرو: می خواهم در چلسی بمانم

مهاجم اسپانیایی چلسی که در فصل گذشته نتوانست زیر نظر کونته عملکرد خوبش را ادامه دهد تا او حتی جایگاهش را در تیم ملی از دست بدهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پدرو که از زمان درخشش در بارسلونا جایگاه ثابتی در تیم ملی اسپانیا داشته است، از عدم دعوتش به تیم ملی کشورش و از دست دادن جام جهانی که می توانست آخرین جام جهانی اش باشد، خوشحال نیست، اما در این شرایط هم نمی خواهد چلسی را ترک کند.

چلسی که او را در سال ۲۰۱۵ از بارسلونا در حالی به استمفوردبریج آورد که در یک قدمی پیوستن به منچستر یونایتد بود و در آن فصل سر و صدای زیادی در رسانه ها را بهمراه داشت.

این بازیکن ۳۰ ساله آبی ها که در این تیم توانست قهرمان لیگ برتر و FA Cup شود توانسته در سه فصل حضورش در چلسی، ۲۸ گل برای تیمش به ثمر برساند.

او در مصاحبه ای که با کادنا داشت گفت:”واضحا باید با باشگاه در تماس باشم و به این شکل خواهد بود که می خواهم بمانم. من در اینجا خوب هستم.”

وی ادامه داد:”من اینجا با هم تیمی هایم خیلی راحتم و از نظر فوتبالی خوشحالم که ۳ سال توانسته ام لیگ برتر و جام حذفی را ببرم. من خوشحالم چون همیشه بردن جام در انگلستان سخت است.”

پدرو که در حال حاضر در تعطیلات به سر می برد گفت:”من از تعطیلاتم لذت می برم، کمی استراحت خواهم کرد و با خانواده زمانم را می گذرانم تا فصل آینده رابه بهترین نحو شروع کنم.”

او در حمایت از کونته نیز گفت:”فصل سختی بود و خیلی خوب پیش نمی رفت.فکر می کنم او(کونته) تصمیمات درستی گرفته است، من کمتر بازی کردم اما همیشه بهترین بازیکنان در زمین بوده اند.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر