هازارد به چلسی: تکلیف کونته را مشخص کنید

ادن هازارد خیلی واضح به چلسی هشدار داد که زود تر تکلیف آنتونیو کونته را مشخص کنند تا او هم بتواند تصمیمی برای آینده اش بگیرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که خود را آماده جام جهانی با تیم ملی بلژیک می کند می خواهد زود تر سرمربی آینده تیمش را بداند.

در حالی که لیورپول، منچستر یونایتد و آرسنال فعالیت خود را در نقل و انتقالات شروع کرده اند ادن هازارد را نگران کرده است. او که ۲ فصل دیگر با چلسی قرارداد دارد برای تمدید قرارداد از چلسی خواسته است تا بازیکنان سطح بالایی را به خدمت بگیرند نگران است که اینطور نباشد.

او که توانست با چلسی در انتهای فصل FA Cup را برده است، در مصاحبه ای گفت:”در حال حاضر تمرکزم فقط روی جام جهانی است، ما یک فصل بد رادر چلسی داشتیم. ماFA Cup را در انتهای فصل بردیم، پس کمی بهتر شد اما فقط روی جام جهانی متمرکز شده ام.”

وی ادامه داد:”سپس من سپردم به هیئت مدیره که بهترین راهی که می توانند را انجام دهند.”

هازارد در خصوص مربی جدید در چلسی نیز گفت:”اگر ما مربی یا بازیکنان جدیدی خواهیم داشت، اتفاق خوبی می تواند باشد چرا که من بازیکنانی را می خواهم که به توانند چلسی را برای فصل آینده موفق کنند، اما عادلانه بگویم اینجا بازار نیست، بعدا خواهیم دید چه می شود.”