موزس: نیجریه می تواند کرواسی را شکست دهد

ویکتور موزس که با تیم ملی نیجریه باید به مصاف کرواسی برود، امیدوار است بتواند به همراه تیمش شروع خوبی را در جام جهانی داشته باشند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ویکتور موزس ملی پوش نیجریه تیم فوتبال چلسی خود را آماده می کند تا امشب با تیم ملی کشورش در مقابل کرواسی به میدان رفته و اولین بازی اش در جام جهانی را انجام دهد.

او در مصاحبه ای که با رسانه ها داشت، گفت:”این بازی خیلی برای ما مهم است، چرا که اگر برنده شویم یک شروع خوب و مهم را بدست آورده ایم، ما خیلی به بازی با کرواسی خوش بین هستیم.”

وی ادامه داد:”مهم ترین چیز این است که در اولین بازی خود نبازیم چرا که گاهی اوقات صعود کردن مهم تر است. کرواسی می تواند هر تیمی را شکست دهد، اما نیجریه می تواند کرواسی را شکست دهد. ما همه باید به عنوان یک تیم این کار را انجام دهیم.”

موزس که همراه کنث اومرئو همبازی اش در چلسی، جان اوبی میکل بازیکن سابق این تیم را در ترکیب تیم ملی کشور دارد، گفت:”شما می توانید در تمرینات ببینید که ما خوب کار می کنیم، ما در حال حاضر شرایط خوبی داریم، کرواسی تیم خوب با بازیکنان برتری است، آنها در خط میانی و خط حمله قوی هستند، مهم ترین چیز این است که متمرکز باشیم تا کرواسی را شکست دهیم.”