احتمال بازگشت زولا به استمفوردبریج

با توجه به اخبار منتشر شده، به نظر می رسد ساری قصد دارد زولا را به کادر فنی خود اضافه کند تا همچنان مانند دوران کونته ،کادری ایتالیایی در راس امور فنی قرار گیرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،کادر مدیریتی چلسی از زمانی که آنجلوتی به عنوان سرمربی ناپولی انتخاب شد و نیز قرارداد ساری با ناپولی به اتمام نرسید ،در بلاتکلیفی بی سابقه ای گرفتار شد.

در چند روز اخیر دی لورینتس، مدیرعامل ناپولی ، تاکید کرد که آماده مذاکره درباره آزادساری قرارداد ساری است،همچنین منابع ایتالیایی ادعا می کنند او حاضر شده با دریافت مبلغ 3.5 میلیون پوند قرارداد ساری را فسخ کند تا او به چلسی ملحق شود.

با توجه به اینکه چلسی سعی کرد از طریق مذاکره و گفتگو، ساری را به صورت رایگان به استمفوردبریج بیاورد،این مبلغ خیلی زیاد است زیرا از همان اول ساری با 8 میلیون پوند به راحتی به استمفوردبریج می آمد اما اکنون راه دیگری وجود ندارد.

خبرنگارهایی از ایتالیا مدعی هستند که ساری طی یکی دو روز اخیر می تواند به عنوان سرمربی چلسی معرفی شود. این درحالی است که چلسی هنوز کونته را اخراج نکرده است.

چلسی امیدوار بود تا کونته  به تیم دیگری ملحق شود اما بعید به نظر می رسد این اتفاق بیوفتد و شواهد حاکی از آن است که کونته می خواهد این فصل را استراحت کند و این یعنی چلسی باید 9 میلیون پوند دستمزد او را پرداخت کند.

اما اگر از کونته بگذریم،ساری در حال آماده شدن برای حضور در استمفوردبریج است و در این مسیر زولا را به عنوان یک فرد باتجربه و متعهد به چلسی برای کمک به انتقال او از سری آ به لیگ برتر معرفی کرده است.

زولا بیش از 300 بازی برای چلسی انجام داده است و در طول 7 سال حضور در استمفوردبریج ، جای خود را در قلب هواداران چلسی پیدا کرده است..

او سابقه هدایت وستهم،واتفورد،کالیاری،العربی و بیرمنگام را در کارنامه خود دارد که در آوریل 2017 از بیرمنگام کنار گذاشته شد و تاکنون بدون تیم مانده است.

زولا می تواند به عنوان مربی به چلسی کمک کند و در کادر فنی تیم قرار گیرد و نیز می تواند به عنوان مدیر ورزشی باشگاه،جانشین مایکل امنالو که از سمت خود استعفا داده شود.

با توجه به اینکه ساری به زبان انگلیسی بصورت کامل مسلط نیست و در کشوری بجز ایتالیا هدایت تیمی را برعهده نداشته است،زولا می تواند کمک زیادی به او کند و بهترین گزینه برای باشگاه نیز می باشد.