ستاره های چلسی نگران آینده

ستاره های چلسی از اینکه باشگاه هنوز هیچ قراردادی امضا نکرده است نگران هستند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران و به نقل از خبرگزاری استاندارد، با وجود مذاکرات با جایگزین های احتمالی سرمربی گری، باشگاه هنوز درباره آینده آنتونیو کونته تصمیمی نگرفته است و نیز باشگاه از ماه نوامبر با استعفای مایکل امنالو بدون مدیر فنی وضعیت خود را پیچیده تر از همیشه می بیند.

با وجود برگزاری جام جهانی بسیاری از تیم های لیگ برتر در حال بازسازی تیم خود و قدرتمند تر کردن ترکیب فعلی خود هستند.

لیورپول با 97.7 میلیون پوند صرف خرید نبی کیتا و فابینیو کرده است در حالی که منچستر یونایتد نیز دیگو دالوت را از پورتو خریداری کردند و در حال مذاکره برای خرید هافبک شاختار یعنی فرد به مبلغ 52 میلیون پوند هستند.آرسنال نیز استفان لیخشتاینر و سوکراتیس پاپاستاتوپولوس ، مدافع دورتموند را به ترکیب خود اضافه کرده است.منچستر سیتی و تاتنهام هنوز خریدی نداشتند اما به نظر می رسد جورجینیو ،ستاره ناپولی ، به زودی با منچستر سیتی به توافق برسد.

تابستان پیش هم چلسی وضعیتی مشابه این فصل داشت. آنها با وجود اینکه قهرمان  شده بودند خیلی دیر شروع به جذب بازیکن کردند و اولین خرید انها، خرید آزاد کابایرو در 1 جولای بود، بعد از آن آمپادو از تیم پایه ها به تیم اصلی اضافه شد و فقط چهار بازیکن دیگر به خدمت گرفته شدند،در حالی که دیگو کاستا،نمانیا ماتیچ،جان تری،ناتان آکه،چالوباه و برتراند ترائوره همگی باشگاه را ترک کردند.

چلسی با وجود خرید موراتا،رودیگر،درینکواتر و باکایوکو نتوانست به خوبی در چهار رقابت موجود شرکت کند.

به گزارش استاندارد، تکرار این سیاست نقل و انتقالات برای چلسی ،آنها را از رقابت برای قهرمانی لیگ دور می کند و نیز ممکن است قرارداد هازارد و کورتوا که به ترتیب دو و یک سال دیگر باقی مانده تحت تاثیر قرار گیرد.

هازارد در مصاحبه ای در حین برگزاری جام جهانی اعلام کرد که همه می دانند که رئال مادرید به من علاقمند است و آنها نیز می دانند که اگر مرا بخواهند باید چکار کنند.

جایگزینی ساری با کونته در مراحل نهایی خود قرار گرفته و ازجولیانو بلتی و میشائیل بالاک به عنوان کاندیدای مدیر فنی تیم نام برده می شود.