هازارد:‌ رئال می داند چطور من را از چلسی بگیرد

ادن هازارد پس از پیروزی اش همراه با تیم ملی بلژیک در جام جهانی و شکست پاناما در این مسابقات مصاحبه ای انجام داد که بوی رفتن از چلسی می داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کاپیتان تیم ملی بلژیک و ستاره تیم فوتبال چلسی بعد از پیروزی در برابر پاناما سعی کرد نشان دهد که تمرکزش روی تیم ملی و مسابقات جام جهانی است، اما از سوی دیگر نتوانست جلوی سکوتش را بگیرد و بار دیگر چلسی را تهدید به ترک کردن کرد.

این بازیکن ۲۷ در مصاحبه اش اشاره به میل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را نشان داده است که چلسی فصل آینده در آن رقابت ها حضور نداشته و شانسی برای بردنش ندارد، او در این خصوص گفت:”من همه چیز را در لندن برده ام به جز لیگ قهرمانان اروپا!”

اما رئال مادرید که سه فصل متوالی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است هازارد را می خواهد، تیمی که می تواند این بازیکن را وسوسه کند.

هازارد در خصوص وضعیتش در چلسی گفت:”من صبر می کنم تا ببینم مربی (در چلسی) می ماند یا می رود. اگر در این باشگاه بمان به خاطر این است که بهتر از فصل قبل خواهیم بود. نمی خواهم در چلسی بمانم و ضعیف تر باشیم.”

وی ادامه داد:”رئال مادرید می تواند به من علاقمند باشد، دنیا این را می داند، اما اگر فردا این باشگاه مرا نخواهد، دیگر صحبتی درباره اش نخواهد بود. اگر آنها می خواهند مرا از چلسی بخرند می دانند که چه کاری باید بکنند. من نمی خواهم فقط به آنجا بروم، آنجا نیاز دارد که پروژه ای وجود داشته باشد.”

هازارد ادامه داد:”هنوز در چلسی پروژه ای وجود دارد (۲ سال تا پایان قراردادش با چلسی). اگر جام جهانی خوبی داشته باشم، همه چیز آسان تر می شود (رفتن به رئال مادرید).”