ساری:‌ مرتنز را در چلسی می خواهم

ساری مربی احتمالی چلسی در جمعی از دوستانش از علاقه خود برای انتقال مرتنز به تیم چلسی گفته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که به نظر می رسد بالاخره توانسته توافق دو باشگاه چلسی و ناپولی را برای انتقالش به لندن جلب کند، بزودی به عنوان سرمربی فصل آینده چلسی معرفی خواهد شد.

انتقال ساری به چلسی همراه با شایعات زیادی در خصوص بازیکنان مورد علاقه اش و آوردن شاگردان سابقش به چلسی، بود. در این میان دریس مرتنز وینگر سریع و تکنیکی ناپولی که اکنون بهمراه تیم ملی بلژیک در مسابقات جام جهانی و رسیه حضور دارد بیش از دیگر بازیکنان به گوش خورده است.

مرتنز که در سال ۲۰۱۵ به ناپولی پیوسته است توانسته در این سه فصل حضورش ۶۷ گل برای آنها به ثمر برساند. آنتونیو کونته نیز او را در فصل گذشته می خواست که هیئت مدیره باشگاه چلسی او را گران تر از حد معمول دانستند تا انتقال این بازیکن به استمفوردبریج منتفی شود.

باشگاه چلسی میل بیشتری دارد تا به سراغ بازیکنان جوان برود، بازیکنانی چون کریستین پالیسیچ از تیم دورتموند و یا آنتونی مارسیال از منچستر یونایتد، اما سازی این چنین فکر نمی کند و می خواهد مرتنز یکی از سه بازیکن هجومی اش در چلسی باشد.

مرتنز در خصوص علاقه چلسی به این بازیکن و تلاش برای انتقالش در فصل گذشته گفته است:”بله علاقمند بودند، باشگاه دیگری هم بودند اما در ذهن من هیچوقت تعویض باشگاه وجود نداشته است.”

وی ادامه داد:”این فصل واقعا خوب بود، سعی خواهم کرد که فصل آینده بهتر از این باشم،بله بند آزاد سازی در قراردادم هست، اما من در ناپولی خوشحالم و می خواهم بمانم، ایتالیا را دوست دارم. من در آنجا خوبم و آنها هوای مرا دارند.”

هرچند به نظر می رسد این بازیکن می خواهد فصل آینده را با ناپولی و کارلو آنجلوتی تجربه کند، اما ساری در جمعی از دوستانش از علاقه به انتقال این بازیکن صحبت کرده است!