لوفتوس چیک: اگر در چلسی بازی کنم، می مانم

روبن لوفتوس چیک بازیکن خوش آتیه تیم فوتبال چلسی می خواهد فصل آینده در تیمی باشد که بتواند بیشتر بازی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بازیکن ۲۲ ساله تیم فوتبال چلسی که هم اکنون به همراه تیم ملی انگلستان در روسیه حضور دارد توانسته از بهمن ماه ۱۳۹۳ تا به امروز ۲۳ بازی برای تیم چلسی انجام بدهد که ۱۹ بار به عنوان بازیکنی تعویضی در ترکیب تیمش قرار گرفته بوده است.

او به خاطر همین این فصل را به کریستال پالاس رفت تا بتواند زمان بیشتری در زمین باشد و خودش را به جامعه فوتبال نشان دهد. لوفتوس چیک حالا به تیم ملی انگلستان و جام جهانی هم رفته و کلاس جدیدی به دوره حرفه ای خود داده است.

اما آیا این کافی است که چلسی هم به او فرصت خود نمایی بدهد؟ این سوالی است که حتما ذهن لوفتوس چیک را به خود معطوف کرده است، اما او برایش بیشتر مهم است که در جوانی به تیمی برود که بتواند در آنجا بازی کند.

او در مصاحبه ای گفت:”این دلیل اصلی من است که می تواند تکلیف تیم آینده ام را مشخص کند. من می خواهم تا می توانم بازی کنم. فصل قبل گذشته و تمام شده است و من آنقدری که می خواستم به خاطر مصدومیت نتوانستم بازی کنم. پس هنوز احساس می کنم که به یک فصل کامل برای بازی نیاز دارم و هرکجا می تواند این اتفاق بیافتد.”

وی ادامه داد:”متوجه این هستم که چلسی یک باشگاه بزرگ است و همیشه روی مربیان فشار برای بردن بازی و جام وجود دارد. پس متوجه هستم که آنها به هرکسی در چنین باشگاه بزرگی فرصت ندهند.”

ستاره جوان انگلستان گفت:”حتی برای منی که از آکادمی باشگاه آمده ام هم همینطور است، من شنیده ام که مردم می گویند بعد از جان تری من اولین کسی هستم که می توانم راه او را ادامه بدهم و در یک باشگاه کارم را شروع کرده و تا پایان با آنها بمانم. باور دارم که می توانم این کار را بکنم، اما هنوز شانسی به من داده نشده است.”

وی ادامه داد:”سخت است که با تمرین همیشه در شرایط خوب بماند و مطمئنم زمانی که وقتش برسد من آماده ام، و یا اینکه شانسی مانند پالاس را خواهم داشت. خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. من به توانایی های خودم اطمینان دارم که می توانم خوب کار کنم. هرکجا می خواهد باشد. اما من به این فکر نمی کنم که در چلسی بازی خواهم کرد یا نه، الآن تمرکزم روی جام جهانی است.”