چلسی پیشنهاد ۵۰ میلیونی بارسلونا برای ویلیان را رد کرد

بر خلاف شایعات پیرامون ویلیان و جدایی اش از تیم چلسی، این باشگاه اولین پیشنهاد تیم بارسلونا برای این ستاره برزیلی را رد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از قهرمانی در اف ای کاپ و لیگ برتر در دو فصل اخیر فوتبال انگلستان، تیم بارسلونا را بر این داشته است که برای تقویت تیمش و خیز برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به فکر انتقال ویلیان از چلسی به نیوکمپ باشد تا شاید بتواند در مسیر قهرمانی کمکی برای آها باشد.

بارسلونا که توانست فصل گذشته در مسابقات داخلی دبل کند، در لیگ قهرمانان اروپا با شکست ۴-۱ در برابر آس رم از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان حذف شد تا یک یاس و نگرانی بزرگ در اردوی تیم بارسلونا دمیده شود.

حالا که والوارده دیگر اینیستا را در ترکیب تیمش ندارد، بدنبال یک بازیساز خوب برای جانشینی او می گردد که در این میان نام ویلیان نیز به چشم می خورد.

از همین رو اسپانیایی ها به باشگاه چلسی پیشنهاد ۵۰ میلیون پوندی خود را به طور رسمی ارائه کردند که از سوی باشگاه چلسی رد شده است.

بارسلونا در حالی بدنبال ویلیان است که این بازیکن در بازی چلسی در برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا توانست دروازه آنها را باز کرده و دو بار تیرک دروازه آنها را بلرزاند.