درینکواتر:‌ آماده ام که دوباره شروع کنم

دنی درینکواتر که در روز اول تمرینات تیم چلسی حاضر بود، از شروع دوباره تمرینات استقبال کرده و ابراز رضایت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در شنبه بازیکنان تیم چلسی که در جام جهانی حضور نداشته اند در کمپ تمرینی این باشگاه (کوبهام) حاضر شدند و تمرینات خود را به طور رسمی آغاز کردند.

در این میان دنی درینکواتر یکی از بازیکنان حاضر بود که در خصوص بازگشتش به کوبهام، به وب سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:”من از اینکه دوباره شروع کنیم خیلی خوش بینم.”

دنی درینکواتر که اولین پیش فصل خودش را با چلسی سپری خواهد کرد، از این اتفاق خوشحال است و گفت:”من تعطیلات خوبی در تابستان داشتم و دور بودن از کار برای مدتی خوب بود. جام جهانی مطمئنا فوق العاده بوده است که دوباره من را در حال خوبی قرار دهد. مخصوصا که انگلستان خوب پیش می رود. شما می خواهید فقط برگردید به زمین چمن و تمرین کنید.”

وی ادامه داد:”همه چیز به مرحله بدنسازی بستگی دارد، پیش فصل همیشه سخت است، بدن شما به زمان نیاز دارد که به شرایطش عادت کند.اما الآن در این زمان مهم از سال، باید بالانس خوبی بین کار و استراحت داشته باشیم، حواسمان به چیزی که می خوریم باشد و به خودمان بهترین روند را نگهداریم.”

درینکوتر در خصوص سفر تیم چلسی به استرالیا و انجام یک بازی دوستانه در شهر پرث گفت:”باید سفر خوبی باشد، من هیچوقت به استرالیا نرفته ام، از دیدن آنچه که شنیده ام خیلی شگفت زده ام، ورزشگاه ظاهر فوق العاده ای دارد و بازی کردن در مقابل هوادارانی که از هر جای دنیا آمده اند زیباست. چلسی باشگاه عظیمی در جهان است و نمی توانم برای این اتفاق صبر کنم.”