زوما:‌ امیدوارم فرانسه قهرمان شود

کورت زوما مدافع فرانسوی تیم فوتبال چلسی در خصوص وضعیت تیم ملی کشورش و شانس قهرمانی در جام جهانی صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کورت زوما مدافع ۲۳ ساله و جوان تیم چلسی که فصل گذشته را به طور قرضی در تیم استوک سیتی توپ زده است به تمرینات تیم چلسی آمده و خود را آماده فصل آینده می کند.

او که بعد سقوط استوک سیتی از لیگ برتر، یک فصل تلخ را سپری کرده است که در اکثر روزهای آن را با مصدویت گذرانده است.

این مدافع فرانسوی که از تیم ملی کشورش در جام جهانی دور است، در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاه چلسی گفت: “من مسابقات را تماشا کرده ام، مخصوصا فرانسه، تیم کشورم را. جام جهانی خوبی بوده است و گل های زیادی در بازی های جذابی به ثمر رسیده است که دیدن مسابقات فوق العاده است. مخصوصا مسابقه فرانسه در برابر آرژانتین، بازی دیوانه واری بود، ۱-۰ شد، بعد ۲-۱ و در انتها ۴-۲!.”

وی ادامه داد:”من می دانم که فرانسه خیلی با تیمی های دیگر فاصله گرفته است، بلژیک هم همینطور است و می دانم که انگلستان هم بدون شک خیلی بهتر از دیگر تیم هاست، الآن امیدوارم فرانسه هر بازی اش را ببرد، یک بازی مهم نیز پیش رو دارد که باید برنده شوند.”

زوما اضافه کرد:”دیدن دوتا از دوستانم خوب است، انگولو (کانته) که به خوبی در میانه میدان بازی می کند، و ادن (هازارد) که می دانیم کاپیتان بلژیک است و هر دو جام جهانی خوبی داشته است، اما امیدوارم انگولو برنده باشد.”

او همچنین در خصوص حضور ژیرو در ترکیب تیم ملی فرانسه گفت:”من چندین بار در مقابل او بازی کرده ام، بازیکن خوبی است، او می تواند توپ را نگهدارد و برای هر توپی مبارزه کند. شما می توانید ببینید که در بازی ها او چه اهمیتی برای تیم ملی دارد و امیدوارم که این کار را با گلزنی برای تیم ملی ادامه دهد.”