کونته به عقب نشینی فکر نمی کند

به نظر می رسد آنتونیو کونته قصد ندارد در جنگ سردش با باشگاه عقب نشینی کند و تمرینات تیمش را کنترل می کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، شاید هر کسی جز آنتونیو کونته فصل گذشته جای این مربی ایتالیایی بود، انتهای فصل و قهرمانی در جام حذفی را نمی دید، اما این مربی جوان که با چلسی دو بار قهرمانی را تجربه کرده است، ماند تا خودش را به منتقدانش و البته هیئت مدیره باشگاه ثابت کند.

بر کسی پوشیده نیست که چلسی بدنبال انتقال ساری از ناپولی به لندن است و می خواهد به کمترین هزینه او را جایگزینی کونته کند، سیاستی که کونته آن را نمی پسندد و می خواهد تا آخرین روز قرارداد خود و کادرفنی اش در تیم بماند، مگر اینکه باشگاه غرامت او را پرداخت کند.

این مربی که ۱۲ ماه دیگر با آبیها قرارداد دارد، انتظار دارد که باشگاه غرامت ۹ میلیون پوندی اش را تمام و کمال پرداخت کند و راضی نیست با قیمتی دیگر با باشگاه توافق کند تا لندن را ترک کند.

از این رو او در جلسات تمرینات تیمش شرکت کرد تا بازیکنانش را تمرین دهد و برنامه های آماده سازی آنها را تحت نظر بگیرد. حرکتی که هیچ کسی توقع دیدن آن را نداشت و عدم تصمیم گیری و شفاف سازی باشگاه چلسی دلیلی شده است که تیم وارد فاز جدیدی شود، فازی که از یک باشگاه حرفه ای بعید است.

در خبرها هر روز ساری را به چلسی لینک می کنند، اما خبری از امضای قرارداد به گوش نمی رسد، حتی گفته می شد که رومان آبراموویچ خودش مسئولیت انتقال این مربی را به گردن گرفته تا بتواند سرعت بیشتری به آمدن او بدهد.

اما از سویی دیگر بی بی سی خبر از ماندن کونته می دهد، خبری که حاکی از عدم توافق ناپولی و چلسی می دهد که در نهایت به ماندن اجباری کونته در تیم تمام خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید چلسی برای فصل آینده تیمش چه تصمیمی خواهند گرفت.