آنتونیو کونته از چلسی اخراج شد

باشگاه چلسی بالاخره تکلیف آینده آنتونیو کونته را مشخص کرد که طی حکمی او از باشگاه اخراج شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بعد از ماه ها شایعه و اخبار ضد و نقیض بالاخره همکاری چلسی و آنتونیو کونته به پایان رسید تا این مربی دیگر روی نیمکت چلسی ننشیند.

این مربی جوان که دو فصل پیش بعد از عملکرد درخشانش با تیم ملی ایتالیا در یورو ۲۰۱۶ راهی چلسی شد، توانست در همان فصل اول تیم برهم ریخته مورینیو که در جایگاه دهم جدول بود را قهرمان لیگ برتر کند تا با یک قراردادی جدید از سوی باشگاه مواجه شود.

اما در فصل دوم قهرمانی در FA Cup هم کافی نبود تا نتایج ضعیف در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا را از نگاه آبراموویچ و هیئت مدیره باشگاه بپوشاند که آینده او را تغییر داد.

او در فصل دوم حضورش از ابتدا بارها با سیاست های باشگاه در قبال برنامه نقل و انتقالات به طور آشکارا در کنفرانس های مطبوعاتی اش اعتراض کرد که می توان آن اعتراض ها را دلیل اصلی جدایی این مربی بدانیم.

چلسی با اخراج آنتونیو کونته، شرایط انتقال ساری، از تیم ناپولی را به عنوان سرمربی فصل آینده اش فراهم کرده است که به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک این انتقال را رسانه ای خواهد کرد.

آبراموویچ با قبول اخراج کونته، راضی شده است تا قرارداد کونته و دستیارانش را که نزدیک به ۹ میلیون پوند بوده است را به طول کامل پرداخت کند.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر