هازارد:‌ شاید وقت اتفاقی جدید باشد

ادن هازارد پس از پایان مسابقاتش در جام جهانی در خصوص آینده اش صحبت کرد که به تیتر اول رسانه ها تبدیل شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که توانست یکی از بهترین های جام جهانی روسیه بوده و توانست بازی های چشم گیری از خود به نمایش بگذارد، روز گذشته در برابر انگلستان گلزنی کرد تا بهمراه تیمش در رتبه سوم این رقابت ها قرار گیرد.

اما در زمانی که او در روسیه بوده است، چلسی تغییراتی را در کادرفنی اش ایجاد کرده است و با رفتن آنتونیو کونته حالا ساری سرمربی چلسی شده است. و آبی ها جورجینیو را از ناپولی به چلسی آورده اند.

اما وقتی از هازارد درباره آینده اش سوال شد، گفت:”واقعیتش این است به تعطیلات خواهم رفت و همین سوال را از خودم خواهم پرسید.”

ادن هازارد که بهمراه چلسی قهرمانی در تمام جام های انگلستان و لیگ اروپا را با چلسی تجربه کرده است گفت:”بعد از شش سال فوق العاده در چلسی، شاید زمان گشتن برای چیزهای جدید رسیده باشد. من می توانم تصمیم بگیرم که بمانم یا بروم، اما این چلسی است که تصمیم نهایی را می گیرد، اگر آنها بخواهند اجازه می دهند که بروم.”

این بازیکن گفت:”برای حرفه ام، بعد از این جام جهانی، در دوره ای هستم که شاید تغییری کنم، ما همه می دانیم که همیشه درباره چلسی چه احساسی داشته ام، پس…من با باشگاه های بزرگی لینک شده ام. هفته آینده بایرن مونیخ خواهد بود. نه، شوخی نمی کنم! شما همه می دانید مقصدی که ترجیح می دهم بروم کجاست.”

بر کسی پوشیده نیست که مقصد دلخواه هازارد، رئال مادرید است، تیمی که سالهاست به آنها لینک شده است.