نامه خداحافظی کونته با چلسی

آنتونیو کونته سرمربی سابق چلسی بعد از جدایی از این تیم برای هواداران و اعضای تیم نامه ای نوشت و با آنها خداحافظی کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از آنکه آنتونیو کونته توانست در لیگ برتر و جام حذفی چلسی را به قهرمانی برساند، از این تیم جدا شد و امروز بعد از گذشت چند روز از اخراجش توسط باشگاه، نامه ای خطاب به هواداران، بازیکنان و همکاران سابقش نوشت که به شرح زیر است:

من دوست دارم که از تمام دوستانم در چلسی به خاطر سخت کاری و حمایتشان در دو فصل گذشته که به با هم توانستیم لیگ برتر و FA Cup را ببریم، تشکر کنم.

از بازیکنانم، کسانی که استعداد داشتند و با شراکتشان توانستند برای موفقیت های ما مهم باشند، من برای همه چیز از آنها ممنونم. کار کردن هر روزه با آنها باعث خرسندی من بود.

از همکارانم، کسانی که همیشه سخت کار کردند، من باید بگویم که از شما متشکرم و با حرفه ای گری خو کار فوق العاده ای انجام دادید.

من از دوره ای که در لندن و انگلستان بودم خیلی لذت بردم و می خواهم از هواداران چلسی تشکر کنم که با من و خانواده ام فوق العاده بودند. برایم خارق العاده بود که می توانستم احساسات و شور و هیجانم را با آنها در این دو فصل فوق العاده به اشتراک بگذارم. کسانی که همیشه با قلبشان ایستاده اند.

امیدوارم که چلسی به موفقیت هایش ادامه بدهد و برای همه در فصل آینده آرزوی موفقیت می کنم. من خاطراتم را در زمانم در چلسی ساخته ام که من را به چالش بعدی ام خواهد کشاند.