ساری:‌ می خواهم با هازارد صحبت کنم

بالاخره ساری اولین کنفرانس خبری خودش را به عنوان سرمربی جدید چلسی تجربه کرد و با رسانه ها صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مواریتزو ساری سرمربی آبی پوشان عصر امروز در استمفوردبریج حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخت داد.

او ابتدا در خصوص احتمال جدایی ادن هازارد گفت:”او یکی از دو و یا سه بازیکن برتر اروپایی است. هازارد بازیکنی با سطح خیلی بالاست. امیدوارم که در آینده او را در پیشرفتش مدیریت کنم.(به عنوان مربی)”

با توجه به مصاحبه جدید مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک که در آن گفته بود هازارد در فکر ترک کردن چلسی است، که ساری را برافراشته است تا با این بازیکن دیداری حضوری داشته باشد، او در این خصوص گفت:”من دوست دارم در طول هفته با او خوش باشم، این می تواند نتیجه خوبی داشته باشد و ما فصلی رقابتی را در پیش داریم.”

وقتی از ساری درباره اینکه آیا می خواهد با او تلفنی صحبت کند یا نه، گفت:”یک تماس تلفنی بدون نگاه کردن به چشم ها، نمی تواند به من اطمینان بدهد.من ترجیح می دهم رخ به رخ دیدار کنیم. همچنین دوست دارم این بازیکن برای چهار یا پنج روز به زمین تمرین بیاید تا ایده های ما را متوجه شود.”

او همچنین در خصوص جدایی گری کیهیل از چلسی گفت:”من فکر می کنم او هنوز می تواند چیزهای زیادی به ما بدهد.”

ساری که بر عکس کونته نمی خواهد خودش در نقل و انتقالات تصمیم بگیرد، گفت:”من احساس می کنم که بیشتر از اینکه مدیر کلی باشم، مدیر درون زمین هستم. فکر می کنم از معدود مربیانی باشم که در زمان نقل و انتقالات حوصله ام سر می رود. نمی خواهم درباره نقل و انتقالات صحبت کنم و علاقه ای به آن ندارم.”

این مربی که به تازگی زبان انگلیسی را یاد گرفته است ادامه داد:”از همه باید به خاطر انگلیسی ام که خوب نیست عذرخواهی کنم. نمی خواهم چیزی را اشتباه بگویم. امیدوارم که در چند هفته آینده بتوانم انگلیسی صحبت کنم.”

ساری گفت:”باشگاه از من خواسته است که فصلی را برایشان بسازم که در تمام رقابت هایی که حاضر هستیم مدعی باشیم که برای آن باید در ماه مارس و آوریل (اسفند و فروردین)‌در تمام رقابت ها حضور داشته باشیم.”

سرمربی چلسی با اشاره ای به درگیری اش با روبرتو مانچینی و حواشی ای که برایش بهمراه داشته است، گفت:”مردم اشتباه می کنند، یکی از آن اشتباهات هم زمانی رخ داد که من عصبانی بودم. کسانی که من را می شناسند می دانند که من اینطور نیستم.”

او در واکنش به اخراج کونته و اینکه آیا نگران آینده اش در چلسی است گفت:”اگر من فردی بودم که همیشه نگران بودم باید کار دیگری می کردم. شغل ما یعنی ریسک، اما رضایت هم وجود درد، من ترسو نیستم.”