ساری: پیش فصل دیوانه واری داشتیم

ساری معتقد است که تیمش پیش فصل خوبی را سپری نکرده است و می خواهد بازیکنانی را در اختیار داشته باشد که با انگیزه باشند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری سرمربی تیم فوتبال چلسی پس از قبول شکست ۲ بر ۰ در برابر سیتی در اتاق مدیا ورزشگاه ومبلی حاضر شد و در خصوص برخی مسائل امروز و تیمش صحبت کرد.

او ابتدا گفت:”فکر می کنم در نیمه اول خیلی بد نبودیم، در نیمه دوم تفاوت جسمانی زیادی را شاهد بودیم، پیش فصل ما کمی دیوانه وار بوده است، ما باید کار کنیم.”

ساری که فلسفه جدیدی را با خود به چلسی آورده است و سعی دارد فوتبالی هجومی را در این تیم پیاده کند در خصوص همکاری بازیکنان برای اجرای برنامه هایش گفت:”نمی دانم که چقدر طول می کشد تا بازیکنان به طور کامل با روش های من عادت کنند.” ساری همچنین اشاره ای به نداشتن ۶ بازیکنش تا به امروز داشته است.

سرمربی چلسی در خصوص اظهار نظر مدیر برنامه های کورتوا که از علاقه این بازیکن برای جدایی و رفتن به مادرید صحبت کرده بود، گفت:”من خیلی از مدیر برنامه خوشم نمی آید، من می خواهم این را از خود کورتوا بشنوم اگر چنین نظری دارد. من بازیکنانی را با انگیزه های خیلی بالا می خواهم.”

او همچنین در خصوص راس بارکلی که به نظر می رسد اطمینانش را جلب کرده است، گفت:”از او خشم می آید، او بازیکن تکنیکی است، می تواند در کارهای دفاعی پیشرفت کند. بازی کردن در کنار جورجینیو برای سسک (فابرگاس) و راس (بارکلی)‌سخت است. اما من از او خشم می آید، او برای ما بازیکن خیلی موثری خواهد بود.”