ساری: دو تا سه ماه دیگر تیم خوبی خواهیم شد

ساری امیدوار است بتواند تیمش را در ماه های اول لیگ برتر آماده رقابت و ماندن در کورس قهرمانی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در شبی که گری کیهیل، انگولو کانته، ادن هازارد، اولیور ژیرو و میچی باتشوایی به تمرینات و ترکیب تیم برگشته بودند، چلسی و ساری در برابر لیون قرار گرفت و این بازی را توانست در ضربات پنالتی برنده شود.

سرمربی آبی ها در خصوص بازگشت بازیکنانش به کوبهام گفت:”آنها دیروز یا روز قبلش رسیدند، پس برای همین است که فکر کردم بهتر است آنها ۲۵ دقیقه بیشتر از دیگر بازیکنان با مربی بدنساز کار کنند.”

او ادامه داد:”مطمئنا آنها باید کار کنند، من خیلی خوشحالم که بالاخره می توانم با تمام بازیکنانم کار کنم، برای اولین بار همه خواهند بود. ما تنها سه روز زمان داریم تا آماده بازی بعدی شویم و برایمان خیلی مهم خواهد بود.”

ساری گفت:”فکر می کنم باید کار کنیم، اما ما فقط دو روز پیش شروع کردیم تا با هم تمرین کنیم. پتانسیئل این را داریم که در دو یا سه ماه آینده بتوانیم تیم خیلی خوبی داشته باشیم.”

سرمربی چلسی در خصوص شایعات و مسائل پیش آمده برای جدایی هازارد از چلسی گفت:”من در حال حاضر چنین مشکلی را نمی بینم. من با ادن دو یا سه بار در دو روز گذشته صحبت کرده ام، ما درباره همه چیز صحبت کردیم. این مشکل هازارد الآن وجود ندارد.”

لوفتوس چیک که برای اولین بار در پیش فصل در ترکیب چلسی قرار گرفت توانست نظر ساری را بالاخره جلب کند، این مربی ایتالیایی در باره او گفت:”او پتانسیئل این را دارد که بازیکن فوق العاده باشد. او باید دید تاکتیکی اش را پیشرفت دهد اما این مشکلی نیست. او خیلی جوان است و فکر می کنم می تواند بازیکن مفیدی برای ما باشد.”

وقتی درخصوص اینکه چه کسی در تیم چلسی، کاپیتان تیم خواهد بود از ساری سوال شد، او جواب داد که:”باید در این خصوص صحبت کنیم. من می خواهم با تمام بازیکنان صحبت کنم، با تمام کارکنان و باشگاهم. در انتها من تصمیم خواهم گرفت. امروز، روز اول من با تمام بازیکنان است و باید وقتی همه بازیکنان را بیشتر شناختم تصمیمم را بگیرم.”

ساری همچنین درخصوص آینده مبهم کورتوا صحبت کرد و گفت:”من فکر می کنم اینجا هستم که درباره بازی صحبت کنم و اولین سوال درباره کورتوا بود. من در حال حاضر چیزی نمی دانم، می خواهم با باشگاه صحبت کنم و بعد همه ما تصمیم خواهیم گرفت. من چیزی درباره کورتوا نمی دانم چیزی هم درباری کپا نمی دانم.فردا  روز خیلی پر مشغله ای را خواهم داشت اما هیچ چیزی را در خصوص مارکت نمی دانم. ما باید صبح کار کنیم و با دیگر مربیان جلسه ای  در بعد از ظهر دارم، پس در حال حاضر چیزی نمی دانم”