کواچیچ: چون دلم چلسی را می خواست، با رئال تمرین نکردم

متیا کواچیچ عنوان کرد که قبل از انتقال قرضی به چلسی، با لوکا مودریچ هم تیمی خود که قبلا سابقه بازی در تاتنهام را داشته، صحبت کرده است.

متیا کواچیچ عنوان کرد که قبل از انتقال قرضی به چلسی، با لوکا مودریچ هم تیمی خود که قبلا سابقه بازی در تاتنهام را داشته، صحبت کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کواچیچ این فصل را به طور قرضی در چلسی سپر خواهد کرد و گزینه ای برای دائمی کردن انتقال او در انتهای فصل، در قرارداد این بازیکن وجود ندارد.

هافبک کروات از سال ۲۰۱۵ که به رئال مادرید پیوسته، رابطه نزدیکی را با هم وطن خود لوکا مودریچ داشته است.

کواچیچ در مورد توصیه های مودریچ که بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ در تاتنهام بازی می کرد، گفت: “با او صحبت کردم. قطعا برایم خوشحال است. از این که رفتم ناراحت است، چون ما خیلی به همدیگر نزدیک بودیم ولی به من گفت که لندن شهر شگفت انگیزیست.”

“مودریچ گفت که لیگ برتر در ابتدا برایم سخت خواهد بود ولی تاکید کرد که لیگ جذابیست، استادیوم ها همیشه پر هستند و من از آن لذت خواهم برد.”

کواچیچ ادامه داد: “زیاد با رئال مادرید تمرین نکرده ام چون بدجوری دلم می خواست که به چلسی بیایم، پس زیاد تمرین نکردم. بیشترین تلاشم را می کنم که آماده شوم. از بازی کردن کنار جورجینیو هیجان زده ام و به نظرم از بازی کنار همدیگر لذت خواهیم برد. ولی مربیست که باید تصمیم بگیرد. باید به بهترین شکل تلاش کنم تا خودم را نشان دهم.”

از کواچیچ پرسیده شد که آیا جام بردن در چلسی سخت تر از رئال مادرید خواهد بود، باشگاهی که سه چمپیونزلیگ قبلی را از آن خود کرده است، کواچیچ جواب داد: “قطعا، ولی این تیم پیروزی های زیادی در سال های گذشته داشته است. به تیمی می رود که همیشه برنده بوده است.”