کپا: می خواهم خودم باشم

سنگربان تازه وارد چلسی روز گذشته از استمفوردبریج دیدن کرد و مصاحبه ای در خصوص انتقالش به چلسی انجام داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، دروازه بان ۲۳ ساله چلسی که با انتقال ۸۰ میلیون یورویی اش توانسته به گرانقیمت ترین دروازه بان جهان تبدیل شود بعد از انتقال کورتوا به مادرید، به چلسی آمده است.

کپا آریزابالاگا، روز گذشته با اهالی رسانه صحبت کرد و صحبت هایش را اینگونه شروع کرد:”من به طور شگفت انگیزی از اینکه اینجا هستم خوشحالم، یک چالش فوق العاده برای من است که برای حرفه ام و زندگی شخصی ام خیلی خوب خواهد بود.”

کپا ادامه داد:”قدم رو به جلو فوق العاده ای در حرفه ام است و باشگاه برای جذب من خیلی شجاعت داشته است. توجه به مبلغ انتقال چیزی است که به آن فکر نمی کنم، می خواهم خودم باشم، همانی که همیشه بوده ام و سعی کنم که بهترینم را برای باشگاه بگذارم.”

او اضافه کرد:”من ۲۳ جولای از تعطیلات آمده ام و چند روزی تمرین می کردم که متوجه علاقه چلسی شدم. چند پیشنهاد بود اما باشگاه اتلتیک معمولا علاقه ای به چنین انتقالاتی ندارد. من می دانم که چلسی چند هفته ای به انتقال من علاقمند بوده است.”

کپا که ششمین بازیکن اسپانیایی تیم چلسی است رابطه خوبی با آزپلیکوئتا دارد گفت: “مطمئنا من چند بازیکن را از تیم ملی اسپانیا می شناسم، همچنین از جام جهانی. همه آنها به من گفته اند که بازی کردن در اینجا (چلسی) چطور است و من مرجع فوق العاده ای درخصوص احساس بازی کردن در چلسی را داشتم، همه آنها خوشحال هستند، با باشگاه خیلی راحتند و آنها من را وسوسه کردند که به اینجا بیایم و تجربه ای بین المللی داشته باشم. این چیزی است که احساس می کنم.”

او گفت:”در آخر فکر می کنم برخی بازیکنان احتیاج به زمان بیشتری دارند تا به شرایط عادت کنند و برخی زمان کمتری می خواهند. هر فردی متفاوت است. من فقط امیدوارم که بتوانم خیلی زود برایم این اتفاق بیافتد اما ما همه متفاوت هستیم. درست است که فوتبال انگلستان متفاوت است اما من دوستان زیادی از دیگر بازیکنانی اسپانیایی دارم که در حال حاضر در لیگ برتر بازی می کنند و همه آنها نکات فوق العاده ای را از بازی کردن در اینجا گفته اند. من واقعا خوشحالم که اینجا هستم و به آینده خوش بینم.”