ساری: نیمه اول سختی داشتیم

مواریتزیو ساری پس از پیروزی در مقابل هادرزفیلد از عملکرد تیمش تمجید کرد و رضایت خود را بیان نمود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری توانست با تیم فوتبال چلسی در اولین بازی اش در لیگ برتر یک پیروزی شیرین خارج از خانه را در برابر هادرزفیلد بدست بیاورد.

او پس از اتمام بازی و در کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد. او در خصوص بازی تیمش گفت:”من خیلی خوشحالم چرا که در بخش اول فصل برای ما کسب امتیاز راحت نخواهد بود. نیمه اول سختی داشتیم و اگر به نتیجه نگاه کنید فکر می کنید که نیمه اول راحتی داشتیم اما ما ۱۵ دقیقه در مقابل تیم فیزیکی هادرزفیلد مشکل داشتیم. ما تیم فیزیکی ای نیستیم، در نیمه دوم حریف کمی خسته بود و برای ما آسان تر بود.”

ساری اضافه کرد:”ما باید در دفاع کردن در زمین حریف پیشرفت کنیم، مخصوصا در مقابل سه مدافع. ما باید توپ را سریع تر حرکت دهیم. در نیمه اول اینطور نبودیم، اما نیمه دوم بهتر شدیم و فضای بیشتری داشتیم”

ادامه داد:”برای ما سخت بود چرا که در پیش فصل ما ۴-۲-۳-۱ بازی می کردیم و این تنها بازی ای بود که ۴-۳-۳ بودیم و هیچوقت در برابر تیمی با سیستم ۳-۵-۱-۱ بازی می کردیم و آماده نبودیم. این برایمان مشکل بود، شاید برای ناپولی در فصل آخر مشکلی نبود اما برای چلسی، با تنها سه روز تمرین دسته جمعی واضح است که مشکل است.”

سرمربی چلسی در خصوص حضور ۱۵ دقیقه ای هازارد و پاس گلش به پدرو گفت:”من فکر می کنم هازارد در حال حاضر نمی تواند ۹۰ دقیقه بازی کند، او باید تمرین کرده و پیشرفت کند. بهترین حالت برای او این است که ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بازی کند، زمانی که حریف خسته است.”

او در انتها گفت:”ما الآن خوش شانس هستیم چرا که سه تا چهار هفته می توانیم برای هر بازی یک هفته زمان بگذاریم، پس باید در این ماه پیشرفت کنیم، سپس با سه بازی در هفته کارمان سخت خواهد بود، اما امیدوارم که پیشرفت کنیم.”