آزپلیکوئتا:‌به هدفمان رسیدیم

سزار آزپلیکوئتا از شروع خوب تیمش در لیگ برتر خوش حال است و امیدوار است تیمش بتواند خود را آماده بازی مهم با آرسنال کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی که در اولین بازی خود در لیگ برتر موفق شد هادرزفیلد را با نتیجه ۳ بر ۰ در خانه اش شکست دهد اولین روزش در لیگ برتر را به خوبی پشت سر گذاشت.

سزار آزپلیکوئتا که توسط ساری بعد از دو سال دوباره در سمت راست دفاعی تیمش قرار گرفته است در مصاحبه ای پس از این بازی گفت:”به آنجا رفتن و گرفتن سه امتیاز و برد ۳-۰ در چنین استادیومی کار سختی بود. ما مشکلاتی داشتیم اما بازی تیمی خوبی انجام دادیم و در آخر نتیجه ای که می خواستیم را گرفتیم.”

وی ادامه داد:”در نیمه اول همه توپ ها و همه سانتر های آنها خطرناک بود و تلاش کردیم تا موقعیت را کنترل کنیم، فکر می کنم در نیمه دوم خیلی برای ما بهتر شد. وقتی ما شانس هایی را خلق کردیم و سعی کردیم تا گل های بیشتری بزنیم. ما یک پنالتی قبل از پایان نیمه اول زدیم و آن یک گل خیلی مهم برای رفتن به نیمه دوم بود. بعد از آن ما بهتر بازی کردیم و بازی را در ۴۵ دقیقه باقی مانده کنترل کردیم. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم و فشار روی آنها را ادامه دادیم.”

سزار گفت:”در دوره جدید با مربی جدیدی هستیم، اما ما واقعا سخت با او سخت کار می کنیم، می دانیم که او چه می خواهد و هدفش شروع به روشی خوب بود. ما این کار را کردیم و حالا باید متمرکز باشیم، چرا که روز شنبه دربی را در پیش داریم که بازی مهمی است.”