ساری زندگی‌ را برای بازیکنان ساده کرد

ساری که قبلاً هم از لذت بردن از فوتبال برای بازیکنانش صحبت می‌‌کرد، حالا قوانین سفت و سخت کونته را وتو می‌‌کند تا روحیه شاد را به تیمش بازگرداند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، ساری علاوه بر حذف کردن رژیم قضایی محدود بازیکنان برای شب قبل از مسابقه، به آن ها اجازه می‌‌دهد که شب را در منزلشان بگذرانند.
در دو سال گذشته آنتونیو کونته سرمربی پیشین چلسی بازیکنانش را مجبور به پیروی از یک رژیم قضایی محدود و سفت و سخت می‌‌کرد. همچنین بازیکنان چلسی مجبور بودند شب قبل از مسابقات خانگی چلسی را در هتل چلسی بگذرانند.
اما ساری که حالا شروع به تغییر شیوه مدیریت در چلسی کرده است به بازیکنانش آزادی عمل بیشتری در غذا خوردن می‌‌دهد و حالا آن ها می توانند شب را در منزل خود بگذرانند.
ساری معتقد است با این کار می‌‌تواند بازیکنانش را از نظر روحی‌ آماده تر و خوش حال تر از گذشته کند تا پس از فصل نه موفقی‌ که داشتند بتوانند موفقیت را به استمفورد بریج بازگردانند.اما سرمربی جدید چلسی زمان کافی‌ برای عملی‌ کردن تغییراتش در چلسی را نداشته است. وی تنها کمتر از یک ماه پیش از شروع لیگ برتر به چلسی پیوست، اما سخت در تلاش است تا فلسفه خود را به این تیم منتقل کند.
ساری اگرچه در پنجره نقل و انتقالاتی زمان کافی‌ نداشت اما موفق شد جورجینیو را از چنگ گواردیولا در بیاورد، گران‌ترین دروازبان تاریخ را بخرد و کواچیچ ستاره مادرید را به خدمت بگیرد. این بدان معناست که ساری بازیکنان بیشتری در تیمش نسبت به فصل قبلی‌ در اختیار دارد و در تلاش است تا کمی‌ تیم خود را خلوت تر کند.
در این راستا تیمو باکایوکو در چند روز گذشته به صورت قرضی با بند خرید دایمی به میلان پیوست و حالا صحبت از جدایی‌ دنی درینکوتر به میان آمده است.