ساری: هازارد می تواند گلهای بیشتری بزند

ساری معتقد است که ادن هازارد می تواند برای آبی ها گل های بیشتری زده و به یکی از بهترین های جهان تبدیل شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سرمربی جدید تیم فوتبال چلسی که نزدیک به یک ماه است سکان هدایت تیم چلسی را بر عهده گرفته است در کنفرانس خبری پیش از بازی آبی ها با آرسنال حاضر شد و در خصوص مسائل مختلف تیمش و همچنین آینده و شرایط ادن هازارد در تیمش صحبت کرد.

مقایسه ادن هازارد با بازیکنانی چون مسی و رونالدو در دنیای فوتبال اتفاق تازه ای نیست، اما همیشه تعداد گل های زده آن دو بازیکن تفاوت ها را در این مقایسه رقم می زنند. اما ساری در این خصوص اینطور گفت:”به پستی که بازی می کنند هم بستگی دارد. رونالدو در پنج سال گذشته ماننده یک مهاجم بازی کرد، مسی هم گاهای اوقات مهاجم بازی می کند و گاهی وینگر.”

وی ادامه داد:”من فکر می کنم ادن می تواند در گلزنی پیشرفت کند، ما درباره یکی از مهم ترین بازیکنان حال حاضر اروپا صحبت می کنیم و به نظر من او می تواند پیشرفت بیشتری داشته باشد. و می تواند بهترین باشد، بهترین از نظر تکنیکی و بهترین در گلزنی، اما فکر می کنم همه چیز فقط به خود او بستگی دارد، به ذهنیت او.”

ساری همچنین در کنفرانس خبری اش از از اطمینان ماندن ادن هازارد در تیمش صحبت کرد که روحیه خوب ادن هازارد در تمرینات تیمش نشان از آینده او در چلسی و رد پیشنهادات رئال مادرید می دهد و مطمئنا باشگاه به راحتی راضی به فروش یکی از بهترین بازیکنان اروپا بکند.

ساری گفت:”مطمئنا من اولین باری که با او صحبت کردم به این مسئله پرداختم، من مطمئن بودم که او می خواهد بماند، پس من ۲۰ روز است که مطمئنم، نه بیشتر.”