ساری:‌ در ۱۵ دقیقه از بازی بهتر بود سیگار می کشیدم

سرمربی جدید چلسی توانست در اولین بازی خانگی اش که یک بازی سخت در برابر آرسنال بود، با موفقیت این بازی را پشت سر بگذارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مائوریتسیو سری سرمربی این فصل چلسی که سکان هدایت این تیم را بر عهده گرفته است، پس از یک برد شیرین در برابر هادرزفیلد توانست دومین برد پیاپی خود را در لیگ برتر بدست آورده و همشهری اش را در خانه شکست دهد.

ساری در خصوص عملکرد تیمش گفت: “ما ۷۵ دقیقه خیلی خوب داشتیم، پانزده دقیقه بین دقیقه ۳۰ و ۴۰ وحشتناک بود، ما فاصله ها را از دست دادیم و قادر نبودیم که خیلی سریع توپ از دست رفته را برگردانیم، نمی توانستیم در نیمه حریف به آنها فشار بیاوریم، فقط یکی دو بازیکن خوب بودند و بقیه خیلی فاصله داشتند.”

ساری درباره دو گلی که آرسنال به ثمر رساند گفت:”ما در ۲۵ دقیقه پایانی خیلی خوب بودیم، اما باید کار کنیم تا در فاز دفاعی پیشرفت کنیم و تنهادرباره مدافعان صحبت نمی کنیم. اگر می خواهیم با نگاه کردن به توپ فقط دفاع کنیم، نیاز داریم متمرکز باشیم تا در زمین حریف فشار بیاوریم، در ۱۵ دقیقه بازی ما قادر به این کار نبودیم وبه مشکل خوردیم. ما نیاز داریم تا فشار بیاوریم و در نیمه حریف این کار را بکنیم، در غیر این صورت برایمان مشکل خواهد بود. ما در فاز دفاعی به مشکل خواهیم خورد و نمی  توانیم تو را مانند ۲۵ دقیقه اول بازی کنترل کنیم.”

وی گفت:”امیدوارم در دو ماه بتوانیم ۹۰ دقیقه مانند ۲۵ دقیقه اول، بازی کنیم.”

او درباره گلزنی و عملکرد موراتا گفت:”او برای من خیلی مهم است، واقعا خیلی برایش خوشحالم ام فکر می کنم موراتا هم می تواند در آینده بهتر باشد، او باید پیشرفت کند.”

ساره درخصوص تعویض هازارد و پاس گلش به آلونسو گفت:”او بازیکن فوق العاده ای است، در این لحظه او نمی تواند ۹۰ دقیقه بازی کند، دیروز فکر کردم بهتر است او ۲۵ تا ۳۰ دقیقه بازی کند، زمانی که شدت بازی کاسته شده است. در یک هفته و یا حداکثر دو هفته امیدوارم او بتواند آماده ۹۰ دقیقه شود.”

سرمربی چلسی که یک دربی مهم را برده است، گفت:”من از دیدن ۷۵ دقیقه بازی لذت بردم، اما از ۱۵ دقیقه دیگر آن نه! در آن ۱۵ دقیقه بازی سیگار کشیدن بهتر از تماشایش بود، فکر می کنم بازی فوق العاده ای برای همه بود.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر