موراتا: فصل قبل خیلی سخت بود

آلوارو موراتا معتقد است در این فصل با توجه به شیوه بازی تیم چلسی می تواند گل های بیشتری برای آبی ها بزند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آلوارو موراتا مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال چلسی که فصل گذشته، روزهای خوبی برایش نبود توانست در دومین بازی این فصل خود و در برابر آرسنال پایش را به گلزنی باز کرده و بازی قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

این فصل برای او متفاوت است، او در دوبازی چلسی در لیگ برتر ۱ گل زده و چلسی هر دوی آن بازی ها را برده است.

وی در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاه گفت:”من فکر می کنم وقتی که توپ را داریم فوتبال خوبی را بازی می کنیم. ما در نکات کوچکی نیاز داریم که پیشرفت کنیم اما تنها ۱ ماه است که ما همه با هم به همراه مربی کار می کنیم و اگر بخواهیم روندمان را ادامه دهیم، می توانیم در مقابل هر تیمی در جهان قرار بگیریم.”

موراتا اضافه کرد:”من خیلی خوشحالم چرا که سه امتیاز مهم در مقابل آرسنال را بدست آوردیم، در لیگ برتر فکر اگر شما ۵ بازی اول خود را بتوانید ببرید، در رقابت خواهید بود چرا که اینجا در هر بازی ای می توانید امتیاز از دست بدهید.”

مهاجم جوان چلسی که پیش فصل خوبی را با این تیم داشته است و حالا به مرد مورد اعتماد ساری تبدیل شده است، ادامه داد:”سال گذشته برای من خیلی سخت بود، فقط مشکل اعتماد به نفس نبود. مصدومیت (در فصل گذشته)‌ برای من و در ذهنیتم خیلی بد بود. اما وقتی توپ در تمام شانس ها به گل تبدیل شود، ذهن شما دیگر گیر نمی کند و امیدوارم که بتوانم گلهای زیادی بزنم.”

موراتا در خصوص تغییر شیوه بازی آبی ها هم گفت:”من فکر می کنم مهم ترین نکته شیوه بازی ماست، فصل گذشته ما بازی مستقیم انجام می دادیم، من می بایست مراقب توپ های هوایی بودم و آن بهترین کیفیت من نیستو الآن می توانم در فضا ها حمله کنم، تک ضرب بازی کنم و بروم داخل محوطه برای سانتر ها که برای من بهتر است.”

او اضافه کرد:”مربی همیشه با توپ کار می کند و وقتی که شما با توپ کار کنید، شانس های بیشتری خواهید داشت و مهاجم شانس بیشتری دارد، اما مهم ترین چیز و به طور قاطعانه این است که می خواهم بیشتر از ۳۰ گل بزنم، اما ترجیح می دهم ۱۵ تا ۲۰ گل برای چلسی بزنم اما لیگ برتر و یا یک جام بزرگ را برنده شویم. من می خواهم گلهای زیادی بزنم اما مهم ترین چیز تیم است.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر